ایستگاه خبر

64 درصد از والدین آمریکایی خواهان آموزش کریپتو در مدارس هستند

بر اساس نتایج تحقیق جدید Study.com، تقریبا 64 درصد از والدین آمریکایی خواهان آن هستند که فرزندانشان در مدرسه دروس مربوط به کریپتو را فراگیرند. با این وجود اکثر آن‌ها طرفدار توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) نبوده و تنها 25 درصد از این افراد با وجود NFTها در بین واحدهای درسی موافق‌اند.

Eric Adams، شهردار نیویورک، از حامیان طرح فوق است. وی در سال گذشته رمز ارزها را «روشی نوین برای پرداخت هزینۀ کالا و خدمات در سراسر جهان» نامید و اظهار داشت که دانش‌آموزان باید مباحث مربوط به زیرساخت ارزهای دیجیتال را بیاموزند.

لزوم آموزش کریپتو در مدارس

در این تحقیق 800 پدر و مادر آمریکایی شرکت کردند که تقریبا دو سوم آن‌ها با آموزش صنعت بلاک‌چین در مدارس موافقند. در این بین 40 و 35 درصد از والدین تمایل دارند تا فرزندانشان به ترتیب دربارۀ فناوری بلاک‌چین و متاورس آموزش ببینند.

با نگاهی دقیق‌تر مشخص شد که 24 درصد از والدین مقطع دبیرستان را برای آموزش کریپتو مناسب ‌می‌دانند و 19 درصد نیز با شروع فراگیری در مقطع راهنمایی موافقند. در نتایج این مطالعه به این نکته اشاره شد که 28 درصد از پاسخ‌دهندگان وجود دروس فناوری بلاک‌چین و دارایی‌های دیجیتال را از واحدهای درسی طراحی مهم‌تر دانسته و 26 درصد نیز معتقدند که دروس معماری و تاریخ هنر باید با کریپتو جایگزین شوند.

نکتۀ قابل‌توجه این است که 68 درصد از این والدین در رمز ارزها سرمایه‌گذاری کرده‌اند و تقریبا 766 دلار از درآمد حاصله را به بهبود وضع تحصیلی فرزندان‌شان اختصاص داده‌اند.

در پایان باید دانست که 86 درصد از شرکت‌کنندگان این نظرسنجی داشتن دانش معتبر در حوزۀ رمز ارزها و فناوری را از داشتن مدرک دانشگاهی مهم‌تر می‌دانند.

پیشنهاد مطالعه: انواع کلاه‌برداری‌های مرتبط با اتریوم 2.0

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا