ایستگاه خبر

پس از به‌روز‌رسانی مرج 45 میلیون دلار اتریوم برای همیشه از بین رفته است

با سیاست‌های اخیر در روند توسعه شبکه اتریوم تقریباً 30000 اتر با مکانیسم سوزاندن به‌روز‌رسانی مرج (Merge) از بین رفت.

به لطف فعالیت روزافزون شبکه، نرخ سوزاندن در شبکه به رکوردهای جدیدی رسید. به‌روز‌رسانی مرج که جامعه اتریوم برای مدت‌ها در انتظارش بود با هدف انتقال شبکه از مکانیزم اجماع اثبات کار به مکانیزم اثبات سهام انجام شد.

این به روز رسانی مزیت‌های بسیاری را برای شبکه اتریوم به ارمغان آورد که می‌ توان به کوتاه شدن زمان پردازش تراکنش‌ها و هزینه‌ کمتر تراکنش‌ها اشاره کرد. همچنین مکانیزم جدیدی برای سوزاندن توکن‌ها ارائه کرد که اترها را برای همیشه از گردش حذف می‌کند و عرضه کلی توکن را کاهش می‌دهد.

منبع اتریوم: Ultrasoud.money

افزایش اخیر در نرخ سوختن نشانه مثبتی برای شبکه اتریوم است و نشان می‌دهد انتقال به مکانیسم اجماع جدید به خوبی در حال پیشرفت است و همانطور که در نظر گرفته شده است عمل می‌کند.

بزرگ‌ترین عوامل افزایش فعالیت شبکه، افزایش شبکه‌های لایه 2 است که امکان تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تر را در شبکه اتریوم فراهم می‌کند. علاوه بر این، افزایش کلی تحمل ریسک در میان سرمایه‌گذاران خرد منجر به افزایش تقاضا برای اتریوم شده است که باعث افزایش فعالیت شبکه می‌شود.

در حالی که مکانیسم سوزاندن برای کاهش عرضه کلی ETH طراحی شده است، تضمینی برای افزایش قیمت نیست. ارزش ETH در نهایت توسط تقاضای بازار و احساسات سرمایه‌گذاران تعیین می‌شود. در زمان انتشار این خبر، اتریوم در حدود 1700 دلار معامله می‌شود.

پیشنهاد مطالعه: توکن‌ سوزی (Token Burning) یا سوزاندن توکن به چه معناست؟

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا