ایستگاه خبر

راه‌اندازی ETP بیت کوین شرکت سرمایه‌گذاری 21Shares در خاورمیانه

شرکت سرمایه‌گذاری 21Shares بخشی از شرکت مادر 21.co، از ورود خود به خاورمیانه خبر داد تا از طریق نزدک (NASDAQ) دبی دسترسی به بازار در حال رشد رمز ارزها را برای طیف جدیدی از سرمایه‌گذاران فراهم کند.

شرکت سرمایه‌گذاری 21Shares و هدف دسترسی جهانی

طبق اعلامیه شرکت در 12 اکتبر 2022 (بیستم مهر)، 21Shares اعلام کرد فعالیت خود را در خاورمیانه آغاز می‌کند. هدف این شرکت معرفی اولین ETP بیت کوین با پشتوانه فیزیکی در خاورمیانه با فهرست کردن 21Shares Bitcoin ETP (Ticker: ABTC) در نزدک دبی است.

این اقدام زمینه را برای اولین ورود 21Shares به خاورمیانه، به‌عنوان یک پارامتر مهم در نقشه راه جهانی این شرکت، فراهم می‌کند.

با ورود شرکت سرمایه‌گذاری 21Shares به دبی این شرکت دامنه فعالیت خود را افزایش داده و اکنون 46 محصول را در 12 صرافی در 9 کشور فهرست کرده است. هانی راشوان، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران 21Shares، معتقد است که ورود این شرکت به مناطق دیگر به رشد بین‌المللی‌اش کمک خواهد کرد.

رشوان بیان کرد،

ورود ما به امارات متحده عربی نقطه عطفی در برنامه‌های رشد بین‌المللی 21Shares است. من از خاورمیانه آمده‌ام، این منطقه برای من بسیار حیاتی است و به عنوان یک شرکت، خود را متعهد می‌دانیم سرمایه‌گذاری منطقه‌ای را با دسترسی ایمن و مطمئن به محصولات دارای پشتوانه ارزهای دیجیتال، فراهم کنیم.

از سوی دیگر، حامد علی، مدیرعامل نزدک دبی و بازار مالی دبی (DFM) نیز نظرات مثبتی را در مورد فهرست شدن 21Shares بیان کرد و معتقد است که به جذب سرمایه‌گذاری‌های بیشتر از سوی فعالان بازارهای مختلف در سراسر جهان کمک می‌کند.

علی گفت:

ما خوشحالیم که 21Shares نزدک دبی را برای فهرست ETP خود انتخاب کرده است. این گواه دیگری بر رویکرد باز، مترقی و نوآورانه دبی است. تسهیل دسترسی سرمایه‌گذاران به کلاس‌های دارایی متنوع، یک برنامه کلیدی در تلاش نزدک دبی برای جذب سرمایه‌گذاری‌های بیشتر و تعامل فعال از سوی فعالان مختلف بازار است.

 

پیشنهاد مطالعه: شاخص ترس و طمع (Fear and Greed) چیست؟ چگونه از شاخص ترس و طمع در بازار رمز ارزها استفاده کنیم؟

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا