ایستگاه خبر

۱۴۰ میلیون SHIB در ۲۴ ساعت گذشته سوزانده شد

طبق گزارش پلتفرم رهگیری توکن سوزی Shibburn، بیش از ۱۴۰ میلیون توکن SHIB طی ۲۴ ساعت گذشته سوزانده شده و به کیف‌پول‌های غیرفعال انتقال یافت. این میم کوین‌ها تا ابد در این کیف‌پول‌ها قفل شده و امکان استفاده از آن‌ها وجود نخواهد داشت.

۱۴۰.۲ میلیون توکن SHIB از گردش خارج شد

در توئیتی که در حساب رسمی Shibburn منتشر شد آمده است که مجموعا ۱۴۰،۲۲۳،۷۰۳ واحد از SHIB طی فرآیند توکن‌ سوزی به کیف‌پول‌های غیرقابل استفادۀ شیبا اینو منتقل شده است.

140 میلیون SHIB در 24 ساعت گذشته سوزانده شد

توکن‌ سوزی با هدف کم کردن تعداد توکن‌های یک رمز ارز و در نتیجه افزایش قیمت آن در بلندمدت انجام می‌شود. طبق داده‌های سایت Shibburn تاکنون ۴۱۰,۳۷۲,۹۲۷,۳۳۳,۴۲۳ واحد از توکن‌های شیبا اینو سوزانده و از تعداد سکه‌های در گردش کم شده است.

علی‌رغم تلاش‌های صورت گرفته قیمت هر واحد از SHIB همچنان ۸۸ درصد کمتر از اوج تاریخی ۰.۰۰۰۰۸۸۴۵ دلاری خود در اکتبر سال گذشته (مهر ۱۴۰۰) می‌باشد. درحال حاضر تعداد شیبا اینوهای در گردش معادل با ۵۴۹,۰۶۳,۲۷۸,۸۷۶,۳۰۲ بوده و پس از توکن سوزی اخیر نرخ این فرآیند ۱۳۶.۷ درصد افزایش داشته است.

140 میلیون SHIB در 24 ساعت گذشته سوزانده شد

با اوج‌گیری محبوبیت این میم کوین، بزرگترین صرافی کریپتوی فیلیپین یعنی Coins.ph طی رشته‌ توئیت‌هایی خبر از عرضۀ Shiba Inu در ۱۳ جولای (۲۲ تیر) را داده بود، اما درپی برخی مسائل فنی، پشتیبانی از این میم کوین محبوب تاکنون به تعویق افتاده است.

در کوین ایران خواندیم که Shiba Inu جایگاه نخست رمز ارزهای تحت مالکیت نهنگ‌های اتریوم را تصاحب کرده است. در هنگام نگارش این خبر این نهنگ‌ها ۲۲.۳۵ درصد از پورتفولیوی خود را که معادل با ۵۵۹ میلیون دلار است به توکن SHIB اختصاص داده‌اند.

پیشنهاد مطالعه: توکن‌ سوزی (Token Burning) یا سوزاندن توکن به چه معناست؟

Source

https://coiniran.com/?p=57498
دکمه بازگشت به بالا