ایستگاه خبر

1 میلیون اتر از زمان هاردفورک شانگهای اتریوم برداشته شده است

مقدار اتر برداشت‌شده از زمان هاردفورک شانگهای اتریوم از یک میلیون سکه فراتر رفته است. هارد فورک شانگهای—بخشی از به‌روزرسانی شپلا (Shapella)—قبل از ساعت 6:30 بعد از ظهر 12 آوریل در ارتفاع بلوک 6209536 فعال شد. با هاردفورک شانگهای سهامداران اتریوم توانستند برای اولین بار از زمان آغاز سپرده‌گذاری در زنجیره بیکن در اواخر سال 2020، پاداش‌ اترهای استیک‌شده خود را برداشت کنند.

بر اساس داده‌های token.unlocks، مقدار کل اتر برداشت شده در حال حاضر 1.03 میلیون کوین است. در همین حال، میزان اترهای واریز شده از زمان هاردفورک شانگهای به 373,040 رسیده است که باعث ایجاد تراز خالص سهام 646,210- می‌شود.

token.unlocks chart showing hourly ether withdrawals.
مقدار اتر برداشت‌شده به صورت ساعتی روند نزولی داشته است. منبع: token.unlocks

 

استیکینگ فعلی در اتریوم پس از هاردفورک شانگهای

به جز پادش استیکینگ کمتر از 15 درصد از کل عرضه اتر سپرده‌شده مانده است. ارزش تقریبی این 17.30 میلیون اتر حدود 36.1 میلیارد دلار است.

مجموع اترهای در صف انتظار برای برداشت (شامل پاداش‌ها) پس از اینکه دیروز از مرز 3 میلیارد دلار گذشت به زیر 2 میلیارد دلار رسید. در حال حاضر حدود 877880 اتر برای برداشت در صف قرار گرفته است که بالغ بر 1.84 میلیارد دلار ارزش دارد. حدود 62.65 میلیون دلار در 11 ساعت آینده برداشت می‌شود و میانگین برداشت روزانه را به 125.23 میلیون دلار در روز می‌رساند.

Chart showing various Ethereum statistics from token unlocks.
منبع: token.unlocks

قیمت اتر در حدود 2100 دلار است، در حالی که نرخ سود برای اعتبارسنجان اتریوم به کمتر از 5 درصد رسیده است.

پیشنهاد مطالعه: استیک کردن چیست؟ (Staking) استیکینگ ارز دیجیتال به زبان ساده!

 

 

Source

 

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا