ایستگاه خبر

شبکه Audius، یک رقیب بلاک‌چینی برای Spotify و اپل میوزیک

شبکه استریمینگ آنلاین موزیک Audius که مبتنی بر اتریوم است میخواهد Spotify و اپل موزیک را از گردونه رقابت خارج کند. مثل همه بلاک‌چین‌های دیگر Audius یک کمپانی و نیز یک شبکه است که توسط دارندگان توکن اداره می شود.

صنعت موسیقی مشکلاتی دارد که یک بلاک‌چین مناسب می‌تواند تمامی آنها را حل کند. این می‌تواند باعث افزایش کاربردپذیری بلاکچین نیز شود. تلفیق بلاک‌چین و صنعت موسیقی یک خواب شیرین است.

پلتفرم Audius بک شبکه پخش موزیک مبتنی بر بلاک‌چین اتریوم است. چیزی شبیه نسخه برنامه‌های اسپاتیفای و ساوند کلاود ولی با پیشنهادهای بهتری برای هنرمندان و کاربران.

پیش بینی می‌شود Audius تا پایان اکتبر ۳۰ الی ۵۰ هزار کاربر هر روزه فعال داشته باشد. این برای یک برنامه موسیقی مناسب نیست. در نظر داشته باشید که اسپاتیفای به تنهایی ۱۴۴ میلیون کاربر پریمیوم دارد.

رونل رامبرگ مدیر اجرایی Audius معتقد است هنرمندان می توانند شرایط بهتری در شبکه آنها داشته باشند. مخصوصا حالا که به خاطر شرایط همه گیری از درآمدهای آنها بسیار کاسته شده است.

آنها اکنون توکن خود را نیز راه اندازی کرده اند. این به معنی پایان فاز آزمایشی است. آنها قرار است ۵۰ میلیون توکن خود را بین ۱۰ هزار کاربر حرفه ای که شامل هنرمندان و کاربران بسیار پر استفاده می شود توزیع کنند.

توکن AUDIO از استاندارد ERC-20 استفاده می‌کند. شیوه حکمرانی و امنیت اطلاعات مبتنی بر بلاک‌چین اتریوم است. افراد برای استفاده از امتیازات پلتفرم باید توکن AUDIO استیک کنند. Audius پروژه کاربردی و زیبایی هست اما رقیبان قدرتمندی دارد.

بیشتر بخوانید: بیت‌کوین چیست؟!

https://coiniran.com/?p=41970
دکمه بازگشت به بالا