ایستگاه خبر

رشد محتمل YFI پس از اضافه شدن به لیست رمزارزهای صرافی بایننس

Yearn.finance (YFI) در طول چند هفته گذشته سرتیتر خبرها را به خود اختصاص داده است، این پروتکل DeFi که تا چند ماه قبل نسبتاً ناشناخته بود، حالا چهارمین ارزش کل قفل شده (TVL) در کل اکوسیستم را در خود دارد. این رشد پیامدهای عمده‌ای بر قیمت توکن YFI داشته است و در هفته‌های اخیر با افزایش روبرو شده است.

این توکن در اوایل امروز به بالاترین قیمت خود رسیده است، در حال حاضر هر  YFI بیش از سه برابر BTC ارزش دارد.
تحلیلگران خاطرنشان کرده‌اند که این رمزارز ممکن است به زودی قیمت جدیدی را به خود ببیند، زیرا  Yearn.finance به Binance نیز اضافه شدند. به طور طبیعی، از آنجا که سرمایه‌گذاران گمان می‌کنند این رمزارز ارزش کمتری دارد، ممکن است تقاضا در کوتاه‌مدت بسیار بالا برود. به همین ترتیب، ممکن است به‌عنوان نیروی تقویتی برای یک افزایش قیمت مجدد در روزها و هفته‌های آینده عمل کند.

در زمان نگارش این خبر، توکن Yearn.finance با قیمت ۳۹۵۰۰ دلار معامله می شود. YFI با ترکیبی از تبلیغات گسترده، جامعه‌ای قدرتمند و اصول فوق‌العاده قوی، از فشار فروش شانه خالی کرده و رشد زیادی داشت، که همگی موجب تقویت قدرت زیربنایی آن شدند. لازم به یادآوری است که در حال حاضر برخی از سرمایه‌گذاران به دلیل اندازه و تنوع استخرهای ارائه شده، Yearn.finance را شرط بندی شاخص DeFi می‌دانند.

دیروز، Binance Futures اعلام کرد که پشتیبانی از YFI را با حداکثر توانایی حاشیه ۵۰ برابر اضافه می‌کند که ممکن است نیرویی مجدد برای ادامه روند صعودی آن فراهم آورد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=40982
دکمه بازگشت به بالا