ایستگاه خبر

پس از پیشرفت‌هایی که ریپل در دادگاه داشته است، آیا XRP می‌تواند خود را بازیابی کند؟

پس از آخرین حمام خون که تقریباً ۱۰۰ میلیارد دلار از کل بازار رمز ارزها حذف کرد، گاوهای نر XRP یک دلیل اساسی برای افت قیمت‌ها پیدا کرده‌اند.

به نظر می‌رسد XRP پس از پیشرفت‌هایی که اخیراً در دادخواست ریپل اتفاق افتاده، برای بازیابی مجدد خود آماده است.

پس از اینکه تیم حقوقی ریپل SEC را به نقض بند ۱۷ (ب) قانون اوراق بهادار متهم کرد، پرونده حقوقی بین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار، روند دیگری به خود گرفت.

گرچه این پرونده بخشی از اقدامی است که ادعاهای SEC را علیه مدیران ریپل، برد گارلینگهاوس و کریس لارسن، رد کند، به نظر می‌رسد که XRP می‌تواند بطور موقت از آن بهره‌مند شود.

توکن حواله‌های فرا-مرزی در حال حاضر بالاتر از یک منطقه بااهمیت حمایتی قرار دارد که توسط شاخص دنباله‌ای Tom DeMark (TD) نشان داده می‌شود و ارزش ۰.۵۲ دلار است. از همه مهم‌تر، TD یک سیگنال خرید در نمودار روزانه XRP ارائه داده است که می‌تواند برای جلوگیری از سقوط فاجعه‌بار این توکن را حمایت کند.

در صورت ادامه این روند، هفتمین رمز ارز بزرگ جهان از حیث سرمایه بازار احتمالاً یا به سمت روند خطی‌ای که از ۲۰ مه تشکیل شده است (و در حال حاضر معادل ۰.۵۸ دلار است) صعود می‌کند، یا تلاقی مرگ با میانگین ۰.۷۵ دلار.

نمودار کوین ایران

شایان ذکر است که علیرغم سناریوی صعودی کوتاه‌مدت، تلاقی مرگ الگوی فنی حاکم بر عملکرد قیمت XRP است. برخی از برجسته‌ترین تحلیلگران صنعت معتقدند که این یکی از مهم‌ترین روندهای نزولی است که آغاز بازار خرسی را نشان می‌دهد.

بنابراین، سرمایه‌گذاران باید توجه زیادی به سطح حمایتی ۰.۵۲ دلار داشته باشند، زیرا شکست این قیمت مهم می‌تواند منجر به فروش بالا شود. با سقوط از این منطقه، XRP می‌تواند به قیمت ۰.۴۰ دلار یا حتی ۰.۲۸ دلار برسد.

 

پیشنهاد مطالعه: کیف پول ریپل (XRP)

 

Source

https://coiniran.com/?p=46652
دکمه بازگشت به بالا