ایستگاه خبر

آیا بیت‌کوین از بحران کرونا جان سالم به در خواهد برد؟

میلیاردر معروف، تیم دراپر، معتقد است بیت‌کوین در گذر از این بحران موفق خواهد بود. اما آیا باید حرف او را جدی گرفت؟

همزمان با افزایش سریع و چشمگیر تعداد مبتلایان به کرونا، آینده‌ی بیت‌کوین نیز روز‌به‌روز بیشتر در هاله‌ای از ابهام فرو می‌رود. چرا که برخلاف آنچه انتظار می‌رفت، رمزارزها به عنوان مانعی در مقابل هرج و مرج بازار، کاملا شکست خورده‌اند.

با این حال تیم دارپر، یک سرمایه‌گذار میلیاردر، معتقد است که این بیت کوین، و نه بانک‌ها و دولت، خواهد بود که در نهایت به داد بازار سرمایه خواهد رسید.

بیت‌کوین فقط برای رشد و پیشرفت تنظیم شده است!

این پیش‌بینی تیم دراپر خیلی معروف است که قیمت بیت‌کوین تا سال ۲۰۲۳ به ۲۵۰هزار دلار خواهد رسید. با توجه به اینکه قیمت بیت‌کوین در حال حاضر در کانال ۵۰۰۰ دلار است این پیش‌بینی چندان قابل اعتنا به نظر نمی‌رسد اما باید در نظر داشت که دراپر رشد پیشین بیت‌کوین را نیز خیلی قبل از آنکه اتفاق بیفتد درست پیش‌بینی کرده بود.

دراپر استعداد خاصی در کشف شرکت‌های موفق دارد. او از اولین سرمایه‌گذاران اسکایپ، تسلا و اسپیس ایکس و دیگر استارتاپ‌های بزرگ و تأثیرگذار بوده است.

تیم دراپر در مصاحبه اخیرش توضیح داد که بیت‌کوین چطور می‌تواند صنعت بیمه را متحول کند: « به عنوان مثال من می‌توانم یک شرکت بیمه راه‌اندازی کنم که برای تشخیص تقلب، از هوش مصنوعی بهره ببرد و قراردادهای هوشمندانه‌ای برپایه‌ی بیت‌کوین ببندد و همه اینها را روی بلاک‌چین قرار دهم.»

ترس بسیار خطرناک‌تر از ویروس است!

در ۱۴ مارس، تیم دراپر دولت‌های جهان را به دلیل سیاست‌های اقتصادی‌شان در مقابله با کروناویروس مورد انتقاد قرار داد. دراپر مدعی شد تعداد کسانی که ممکن است در اثر یک اقتصاد معیوب و ویرانگر بمیرند بیشتر از کشته‌های ویروس کرونا خواهد بود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=37626
دکمه بازگشت به بالا