ایستگاه خبر

رشد DeFi برای بیت کوین خوب است؟

DeFi به سرعت به کلیدواژه جدیدی در فضای کریپتو تبدیل شده است. با این وجود، برخلاف ICO یا برخی فعالیت‌های ناپایدار دیگر که در گذشته دیده‌ایم، به نظر می‌رسد رشد DeFi پایدار است و در جایگاهی که کسب کرده است ماندگار خواهد بود. به عنوان یک رمزارز متمرکز، مردم گاهی اوقات نگران‌اند که آیا DeFi تهدیدی برای OKEx است یا افزایش آلتکوین‌های متمرکز بر DeFi چالشی برای بیت کوین است یا خیر. ما معتقدیم که رشد DeFi می‌تواند برای فضای کریپتو و همه فعالان موجود در آن مفید باشد.
در حال حاضر احتمال اصلاح قیمت DeFi در آینده نزدیک وجود دارد. در واقع، با مشاهده نمودارها، به استثنای رمزارز Aave’s LEND که در هفت روز گذشته ۴۵ درصد افزایش یافته است، بسیاری از توکن‌های اصلی DeFi مانند LINK با کاهش ۱۰ درصدی مواجه بوده‌اند.

درست مانند هیجانات ICO ،DeFi نیز سر و صدای زیادی به پا کرده است و وقتی این اتفاق می‌افتد، ممکن است تورم به وجود آید و در نهایت منجر به ترکیدن حباب شود.

هنوز موانع زیادی در مسیر رشد DeFi وجود دارد از جمله مقیاس‌پذیری. این فناوری هنوز در حال آزمودن و یادگیری در مسیر پیشرفت است. ممکن است این افزایش قیمت در DeFi  حبابی باشد امّا باز هم مانع پیشرفت درازمدت این صنعت نخواهد شد و در واقع می‌تواند برای بیت کوین مفید باشد.

از آنجا که اکثر آلتکوین‌ها (از جمله توکن‌های DeFi) با ETH یا BTC و نه با دلار آمریکا معامله می‌شوند، وقتی بازرگانان بخواهند پول نقد کنند، ابتدا باید یکی از این رمزارزها را بخرند. اگر DeFi اصلاح شدیدی هم انجام دهد، به معنای نقدینگی بیشتر و ورود سرمایه بیشتر به بازار بیت کوین است. و اگر توکن‌های DeFi دوباره شروع به رشد کنند، همچنان برای BTC خوب خواهد بود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=40998
دکمه بازگشت به بالا