کیف پول‌ ارز دیجیتالمعرفی و بررسی بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتالویدیو معرفی و آموزش کار با کیف پول

ویدیو معرفی سرویس Twetch + طریقه استفاده از کیف پول Moneybutton

در چند روز گذشته اخبار بسیاری در اطراف سرویس‌های فضای مجازی مثل توییتر و پیام‌رسان‌هایی همچون واتسپ وجود داشته که نشان‌دهندهٔ تمرکز بسیار بالا در لایهٔ تصمیم‌گیری این سرویس‌هاست. تا جایی که توییتر حتی به رئیس‌جمهور آمریکا هم رحم نکرده و حساب کاربری او را معلق نمود. حال سوال اصلی این است که راه‌حل چیست؟ و چگونه می‌توان راهکاری اتخاذ نمود که کاربران مالک داده‌های خود باشند؟

امکان ثبت داده در یک بلاک چین، این امکان را به افراد می‌دهد تا از بلاک چین به عنوان یک پایگاه داده برای ثبت فعالیت‌های خود استفاده کنند، و سرویس‌دهندگانی همچون توییتر تنها یک رابط کاربری را ارائه دهند، به نحوی که کاربر می‌تواند رابط کاربری خود را تغییر داده، و از سرویس دیگری استفاده نماید، و هیچ مجموعه‌ای مالکیت اطلاعات ایجاد شده توسط کاربر را نخواهد داشت.

پیشنهاد مطالعه: بلاک چین چیست و چطور کار می‌کند؟

در این ویدئو به معرفی سرویس Twetch پرداختیم که سرویسی شبیه توییتر ارائه می‌دهد با این تفاوت که داده‌ها بر روی بلاک چین ذخیره می‌شوند، و هیچ مجموعه‌ای نمی‌تواند کنترل داده را برعهده بگیرد و به نحوی دسترسی کاربران را از اطلاعاتی که خود ایجاد نموده‌اند قطع نماید. علاوه بر آن، در صورتی که کاربر بتواند نظر کاربران دیگر را جلب نموده به نحوی که صفحه او را دنبال کنند و یا مطالب ارسالی توسط وی را لایک کنند، کاربر درآمد کسب خواهد کرد.

برای هندل کردن پاداش‌ها و همچنین ثبت پست، کاربر نیاز به یک کیف پول تحت وب دارد که در این ویدئو طریقهٔ ساخت و استفاده از کیف پول Moneybutton نیز آموزش داده می‌شود. توجه داشته باشید که کیف‌های پول تحت وب از امنیت کمتری برخوردار هستند و برای ذخیرهٔ مقدار زیاد سرمایه مناسب نیستند.

نکته:
با توجه به اینکه تمامی فعالیت‌ها بر روی بلاک چین ذخیره می‌شود و امکان حذف داده وجود ندارد، کاربر می‌بایست نسبت به ثبت هرگونه مطلبی در Twetch تمامی موارد را بسنجد.

https://coiniran.com/?p=43149
دکمه بازگشت به بالا