ایستگاه خبر

راه‌حل جدید پرداخت در Web 3 برای تولیدکنندگان محتوا

راه‌حل جدید پرداخت بهبود یافته از فناوری بلاکچین استفاده می‌کند تا یکی از ساده‌ترین و ارزان‌ترین سیستم‌های پرداخت را در وبسایت‌ها و رسانه‌های شخصی به کاربران ارائه دهد.

راه حل پرداخت مبتنی بر سولانا، PIP Button از معرفی یکی از ساده‌ترین و مؤثرترین راه‌ها برای کسب درآمد کاربران از محتوای خود و دریافت پرداخت از طریق فناوری بلاکچین خبر داد. دوشنبه ۲۰ ژوئن ۲۰۲۲ اعلام شد این راه‌حل پرداخت برای ادغام در وبسایت‌ها و برنامه‌های دیگر نیازی به کدنویسی ندارد و به همه کمک می‌کند تا سیستم‌های پرداخت بلاکچین را ادغام کنند و به راحتی از محتوایشان کسب درآمد کنند.

در بیانیه تیم PIP Button آمده است:

در مقایسه با سیستم‌های پرداخت قدیمی که نیازمند دانش پیچیده و تجربه کدنویسی برای پیوست کردن هستند، این دکمه ساده که تنها با چند کلیک ساخته می‌شود دروازه‌ای را به زیرساخت پرداخت نوآورانه بدون هیچ مانعی ارائه می‌کند.

این راه حل از فناوری بلاکچین برای تسهیل فرآیندهای پرداخت سازندگان محتوا استفاده می‌کند و در عین حال راه حلی با حفظ حریم خصوصی و ایمن ارائه می‌دهد که میلیون‌ها کاربر را قادر می‌سازد برای محتوای خلاقانه پرداخت کنند. هدف راه حل پرداخت PIP Button تغییر اقتصاد تولید محتوا با ارائه یک سیستم پرداخت سریع‌تر، ارزان‌تر و کارآمدتر با ادغام بلاکچین‌های اصلی است. سازندگان و صاحبان خدمات می‌توانند دکمه PIP را در وبسایت خود—یا پلتفرم سومی که در آن آثار را به اشتراک می‌گذارند—وارد کنند و جریان درآمد اضافی را باز کنند.

به گفته این تیم، راه حل پرداخت «به آسانی ایجاد یک پست وردپرس جدید یا ارسال یک تصویر/ویدئوی جدید در اینستاگرام خواهد بود»، به موجب آن کاربران و سازندگان محتوا برای شروع پرداخت برای محتوای مورد علاقه خود، فقط باید آن را وصل و پخش و پرداخت‌های فوری را دریافت کنند.

کاربران می‌توانند صرفاً با کلیک کردن روی یک دکمه، برای محتوا یا کالاهای منحصربه‌فرد پول بپردازند، که به پذیرفته شدن بلاکچین و رمز ارزها به عنوان یک راه‌حل پرداخت جهانی کمک می‌کند. با این وجود، این پلتفرم با دادن مالکیت و کنترل کامل بر داده‌های کاربران، از داده‌هایشان محافظت می‌کند، و به آن‌ها امکان می‌دهد هر طور می‌خواهند پرداخت کنند.

از سوی دیگر، سازندگان محتوا می‌توانند از یکپارچه‌سازی روش‌های پرداخت اضافی بدون دانش کدنویسی بهره‌های فوق‌العاده‌ای ببرند. دکمه PIP یک سیستم باز است که نیاز به ثبت نام و حساب کاربری را حذف می‌کند و راه‌حلی ساده ایجاد می کند. علاوه بر این، آن‌ها می‌توانند دکمه PIP را مطابق میل خود شخصی‌سازی کنند و اطمینان حاصل کنند که با نام تجاری، پوشش‌ها یا پایه‌های آن‌ها به خوبی مطابقت دارد تا توجه‌ها را به خود جلب کند.

این محصول مبتنی بر سولانا از توکن‌ها و تراکنش‌های مبتنی بر سولانا از جمله $SOL، $USDC، توکن اصلی $PIP، $SERUM، $ORCA، $KIN، و $RAY و غیره پشتیبانی می‌کند. کاربران و سازندگان محتوا باید از طریق Phantom Wallet یا Slope Wallet برای دریافت توکن برای محتوای خلاقانه یک کیف پول بسازند.

جدای از سهولت نصب، PIP Button همچنین مسیری را برای کاربران فراهم می‌کند تا به سازندگان محتوای مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند.

در نهایت، تیم PIP Button با ارائه مجموعه کاملی از پرداخت‌های محصول از جمله کانال‌های رسانه‌های اجتماعی، قصد دارد سیستم‌های پرداخت Web 3 را کاملاً ساده کند. در هنگام راه‌اندازی، کاربران می‌توانند یک برچسب PIP ایجاد کنند که نشان دهنده کیف پول آن‌هاست و با آن می‌توانند کانال پرداخت خود را در رسانه‌های اجتماعی از جمله توییتر، فیسبوک، ردیت، دیسکورد و توئیچ به اشتراک بگذارند.

 

پیشنهاد مطالعه: ارز دیجیتال سولانا چیست؟ معرفی و بررسی آینده پروژه

Source

https://coiniran.com/?p=57368
دکمه بازگشت به بالا