ایستگاه خبر

سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیون دلاری Voodoo در بازی‌های بلاک‌چینی!

بازی‌های بلاک‌چینی را می‌توان جدیدترین ترند موجود در دنیای رمزنگاری دانست. در سال جاری فرصت‌های لازم برای رشد این حوزه فراهم و با حضور شرکت‌های مختلف، سرمایه‌های کلانی به این بخش جاری شدند. شرکت‌ بازی‌سازی بزرگ فرانسوی Voodoo که شهرتش به‌خاط عناوین غیررسمی خود است، قصد دارد تا در سال ۲۰۲۲ یک استودیوی جدید بازی‌های بلاک‌چینی را با سرمایه‌ی عظیم ۲۰۰ میلیون دلاری توسعه دهد.

برنامه‌ی Voodoo برای توسعه‌ی بازی‌های بلاک‌چینی

براساس بیانیه‌ی رسمی این شرکت، این صندوق سرمایه‌گذاری برای توسعه‌ی استودیوهای بازی‌‌سازی‌ای که هنوز در مراحل اولیه‌ی خود هستند و تاسیس ۲۰ شعبه‌ی داخلی جدید در سال آینده استفاده خواهد شد. شرکت Voodoo درحال حاضر دارای ۱۰ استودیوی داخلی و خارجی بوده که انحصارا درزمینه‌ی توسعه‌ی بازی‌ها و قابلیت‌های بلاک‌چینی فعالیت دارند.

Alex Yazdi، مدیراجرایی این شرکت فرانسوی، معتقد است که فناوری بلاک‌چین صنعت بازی‌سازی را مختل خواهد کرد زیرا بازیکنان هم‌اکنون درحال خرید کالاهای دیجیتالی هستند.

با این‌حال اگر مالکیت این کالاها را به‌آنها بخشیده، تعامل دسته‌جمعی بازیکنان را عمیق‌تر کرده و قابلیت فروش ارزهای دیجیتال و آیتم‌ها را در بستربازی‌ها میسر سازیم، می‌توان امیدوار بود که فناوری بلاک‌چین توسعه یافته و به مدیومی سرگرم‌کننده و تعاملی تبدیل شود. وی درخصوص هدف این سرمایه‌گذاری بیان داشت:

«این طرح بازیکنان را قادر به کسب سود از دارایی‌های خود کرده و مدلی نوین از سیستم «play-and-earn» را عرضه می‌کند. ما قصد داریم تا دنیای بلاک‌چین را به سطح ملموس‌تری آورده و دسترسی کاربران موبایل را به آن ممکن سازیم. این راهکار به استودیوهای تازه‌کار و نوپا انگیزه‌ی لازم را برای موفقیت در این حوزه خواهد داد.»

شرکت Voodoo در این سرمایه‌گذاری از پلتفرم فول استک خویش یاری گرفته تا به سایر پروژه‌ها امکان ایجاد، آزمایش و عرضه‌ی بازی‌ها، ابزارهای فناوری، تحلیل، پشتیبانی و ادغام داده‌ها را ارائه دهد.

پیشنهاد مطالعه: آشنایی با برترین پلتفرم های تکنولوژی بلاک چین مورد استفاده در صنایع

Source

https://coiniran.com/?p=48860
دکمه بازگشت به بالا