ایستگاه خبر

ETF استراتژی بیت کوین از شرکت VanEck با احتمال زیاد در SEC تأیید خواهد شد

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، در توییتی نوشت که شرکت مدیریت دارایی جهانی VanEck درخواست راه‌اندازی صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF استراتژی بیت کوین) را ارائه کرده است.

VanEck پرونده ETF استراتژی بیت کوین را تشکیل می‌دهد

این درخواست طبق قانون ۱۹۴۰ شرکت‌های سرمایه‌گذاری، مشابه صندوق قابل معامله در بورس Invesco که این شرکت هفته گذشته در SEC ارائه داد، ثبت شده است.

این صندوق شامل قرارداد آتی و سایر وجوه بیت کوین، همانند ETF بیت کوین Invesco است.

بالچوناس خاطرنشان کرد این چهارمین درخواست ETF بیت کوین است که تحت قانون ۱۹۴۰ ارائه شده است (طبق درخواست نمایندگی کمیسیون امنیت و معاملات) و به گفته وی ، رئیس SEC، گری جنسلر، معتقد است این چهارمین برنامه ETF است که به احتمال زیاد در نهایت تصویب می‌شود.

VanEck برای ETF اتریوم و ETF بیت کوین ثبت نام کرده است

پیشتر، U.Today گزارش داده بود که مدیر دارایی VanEck طرحی را برای راه‌اندازی ETF اتریوم—VanEck Ethereum Trust—اجرا کرده است.در صورت تأیید، این صندوق قرار بود در بورس Cboe BZX معامله شود.

با این حال، قبلاً، این شرکت چندین بار برای ETF های بیت کوین ثبت نام کرده بود، به این امید که مورد تأیید SEC قرار گیرد. تلاش قبلی در دسامبر ۲۰۲۰ انجام شد.

همچنین، این شرکت اولین ETF رمز ارزی در اروپا را اوایل سال جاری راه‌اندازی کرد. محصولی که با نام VanEck Vectors Digital Assets Equity UCITS ETF (DAPP) در بورس اوراق بهادار لندن و دویچه بورس فهرست شد.

 

پیشنهاد مطالعه: نحوه عملکرد صندوق های سرمایه گذاری بورس (ETF) در حوزه بلاکچین

 

Source

https://coiniran.com/?p=47004
دکمه بازگشت به بالا