ایستگاه خبر

آیا تسلا معاملات بزرگ خود را با بیت کوین انجام خواهد داد؟

طبق صحبت‌های توییتری بین ماسک و یک طرفدار مشهور ارز دیجیتال، ایلان ماسک روز یکشنبه در مورد امکان تبدیل معاملات بزرگ ترازنامه تسلا وارز به بیت کوین سؤالاتی پرسید. مایکل سیلور، مدیر اجرایی MicroStrategy Inc، در توییتی به ماسک پیشنهاد کرد که بنیانگذار و رئیس میلیاردر تسلا، این حرکت را انجام دهد.

|| بیشتر بخوانید: آیا بیت کوین پول آینده خواهد بود؟ ||

سیلور در توییت خود نوشت: «اگر می خواهید 100 میلیارد دلار بر ارزش سهام سرمایه‌گذاران خود بیفزایید، ترازنامه TSLA را از USD به  BTC تبدیل کنید. شرکت‌های دیگر در S&P 500 از شما پیروی و به مرور رشد می‌کنند.»

ایلان ماسک به سیلور پاسخ داد: «آیا چنین معاملات بزرگی امکان‌پذیر است؟»

سیلور در توییت خود نوشت: «بله. من در ماه‌های گذشته بیش از 1.3 میلیارد دلار  BTC خریداری کرده‌ام و می‌توانم اسناد آن را به صورت آفلاین با شما به اشتراک بگذارم ….»

سیلور در پیامی به رویترز گفت: «هر مدیرعاملی با چالش چگونگی حفظ و افزایش ارزش سهامداران در برابر گسترش پولی بی‌سابقه امسال روبرو است.»

سیلور گفت: «بیت کوین بهترین راه حل برای این مشکل است که هر فرد، سرمایه‌گذار و شرکتی با آن روبروست.»

سهام تسلا روز جمعه به بالاترین رکورد معاملات خود رسید زیرا سرمایه‌گذاران برای ورود خودروساز برقی به شاخص S&P 500 در روز دوشنبه آماده بودند.

بیت کوین پس از عبور از نقطه عطف 20،000 دلار برای اولین بار در هفته گذشته، روز یکشنبه به بالاترین سطح خود یعنی 24،299.75 دلار رسید.

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا