ایستگاه خبر

دارندگان Curve (CRV) به زودی می‌توانند پاداش خود را دو برابر کنند

Curve، یک صرافی غیرمتمرکز برای معاملات stablecoin است که به زودی کاربران آن قادر خواهند بود قدرت رأی‌دهی جمع کنند، و پاداش‌های خود را ۲.۵ برابر افزایش دهند. کاربرانی که بیش از ۲۵۰۰ قدرت رأی در اختیار داشته باشند، قادر به ارائه پیشنهادات خود هستند در حالی که افراد قدرت رأی کمتری از آن در اختیار دارند هم می‌توانند به پیشنهادهای موجود رأی دهند.

افزایش پاداش برای ارائه‌دهندگان نقدینگی
پس از ۲۸ اگوست، دارندگان CRV می‌توانند توکن‌های خود را برای جمع کردن قدرت رای گیری قفل کرده و پاداش‌های CRV خود را تا ۲.۵ برابر افزایش دهند. این حرکت باعث می‌شود دولت بر روی پلتفرم Curve، در مقایسه با روش فعلی برای بدست آوردن CRV متناسب با نقدینگی ارائه‌شده، حاکمیت بیشتری داشته باشد.

طبق پیشنهاد، کاربرانی که ۱۰۰۰ CRV را برای یک سال قفل می‌کنند، قدرت رأی‌گیری ۲۵۰ veCRV دریافت می‌کنند. کسانی که آن را به مدت چهار سال قفل می‌کنند، بالغ بر ۱۰۰۰ veCRV به دست می‌آورند. تمام دوره‌های قفل‌شده برگشت ناپذیر هستند.

در زمان انتشار خبر، Curve از DAI ،USDC ،USDT ،TUSD ،BUSD و sUSD و همچنین جفت‌های BTC پشتیبانی می‌کند و به شما امکان می‌دهد تا بین این جفت‌ها بسیار سریع و کارآمد تجارت کنید. هنگامی که stablecoin یا دارایی‌های پایدار در شرایط بغرنجی هستند، قیمت Curve معمولاً بهترین قیمت در تجارت است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=40731
دکمه بازگشت به بالا