ایستگاه خبر

به گفته محققان ارزش گرام طی پنج سال آینده به ۲۰ میلیارد دلار می‌رسد!

براساس تحقیقات جدیدی با عنوان «وضعیت فعلی شبکه TON تلگرام» از صندوق سرمایه گذاری بلاک چین و دارایی دیجیتال مستقر در نیویورک Decentral Park Capital، ارزش شبکه TON تلگرام در یک افق پنج ساله از ۲۰ میلیارد دلار فراتر و Gram (GRM)، رمز ارز شبکه TON، به یکی از ۱۰ دارایی برتر تبدیل خواهد شد.

این تحقیق به پتانسیل بالای TON اشاره می‌کند و تأکید می‌کند که می‌تواند به عنوان دروازه‌ای برای دارایی‌های رمز ارزی و اپلیکیشن‌های مرتبط برای «بانکی بدون بانک» و همچنین به اولین بستر کشف برای برنامه های وب ۳.۰ تبدیل شود

Decentral Park سه چالش مهم برای شبکه TON تلگرام را باز نبودن برای توسعه دهندگان، نگرش غیردوستانه دولت‌ها و عدم‌تعادل مورد انتظار بین تقاضا و فشار فروش بیان کرد. طبق تحقیقات، TON نسبت به رقبای خود برای توسعه دهندگان کمتر باز است ولی تردید دولت‌ها در پذیرش رمز ارزها و کاهش پذیرش فیات در بین مردم می‌تواند منجر به افزایش پذیرش گرام شود.

در نهایت، کاهش علاقه سرمایه گذاران رمز ارز، راه‌های محدود خرید گرام برای کاربران تلگرام، تأخیر در تحویل و موارد دیگر منجر به فشار بیشتر فروش نسبت به تقاضا برای دارایی در کوتاه مدت و میان مدت خواهد شد.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=33796
دکمه بازگشت به بالا