ایستگاه خبر

مستقل شدن دفتر فین هاب FinHub از کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا

فین هاب FinHub که از سال ۲۰۱۸ بخشی از نهاد مالی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا بوده است، دارای یک دفتر مستقل و به یک نهاد جداگانه تبدیل خواهد شد. در گذشته، فین هاب مسئول فن‌آوری‌های جدید مالی و اعمال تغییرات نظارتی مربوطه بوده است.

پس از سال‌ها نامشخص بودن قوانین و وجود نواحی خاکستری متعدد در مقررات، صنعت رمزارز مشتاقانه منتظر دستورالعمل‌های نظارتی بیشتر کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) است.

طبق اعلامیهٔ SEC، فین هاب به یک دفتر مستقل برای تمرکز بیشتر منابع بر تنظیم رمزارز تبدیل می‌شود که برای سرمایه‌گذاران نهادی و شرکتی جالب توجه خواهد بود. مطالعه ۲۰۲۰ اورتاس نشان داد که اکثر سرمایه‌گذاران نهادی علاقه‌مند به بیت کوین، با افزایش مقررات انگیزهٔ بیشتری برای سرمایه‌گذاری می‌گیرند.

از طرفی تحقیقات دیگری نشان می‌دهد که تنظیم مقررات باعث کاهش قیمت بیت کوین می‌شود.

مدیر فین هاب، Valeria Szczepanik، همچنان به مدیریت خود ادامه خواهد داد. او اظهار کرد: ماهیت کار فین هاب همراه با تغییر در فناوری بلاک چین و بازارهای رمزارز تکامل یافته است.

پیشنهاد مطالعه: بلاک چین به زبان ساده

وضعیت جدید فین هاب چابکی و انعطاف‌پذیری آژانس را برای همکاری با فعالان بازار و نهادهای نظارتی در سراسر جهان و تشویق نوآوری پیشرفته‌ای که محل تقاطع قوانین امنیتی و تکنولوژی را شکل می‌دهد، تسهیل می‌کند.

فین هاب FinHub اکنون نقش بزرگتری در هدایت و هماهنگی سیاست‌های SEC در تمام بخش‌های آن خواهد داشت.

Source

https://coiniran.com/?p=42370
دکمه بازگشت به بالا