ایستگاه خبر

چرا ادغام ADA در Simplex در جامعه کاردانو اهمیت بالایی دارد

IOHK (Input Output Hong Kong) با درگاه پردازش پرداخت Simplex برای سازگاری با کاردانو (ADA) همکاری کرده است. توکن ADA، به منظور افزایش علاقه و محبوبیت، به لیست ارزهای دیجیتال پشتیبانی‌شده توسط Simplex می‌پیوندد.

سیمپلکس، یکی از اعضای اصلی شرکت پرداخت ویزا، کاردانو را لیست کرده است. طبق اعلام روز چهارشنبه، ADA در تمام شرکت‌هایی که با سیمپلکس همکاری می‌کنند، از جمله صرافی‌های کریپتو، کیف‌پول‌ها و پلتفرم‌ها در دسترس خواهد بود.

در این زمان خاص که ارزهای دیجیتال در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته‌اند، برای کاربران، به ویژه افراد تازه‌وارد، بسیار مهم است که بتوانند رمز ارز مورد علاقه خود را بصورت یکپارچه و مطمئن خریداری کنند.

به لطف این اقدام جدید، میلیون‌ها کاربر کریپتو می‌توانند توکن‌های ADA را با کارت‌های نقدی یا اعتباری، SWIFT ،SEPA یا Apple Pay خریداری کنند. این مؤسسه مالی از رشد بیشتر کاردانو و فعالیت‌های توسعه‌دهنده به‌عنوان برخی از انگیزه‌های اصلی ارائه‌ی این خدمات یاد کرده است:

«علاقه مجدد به کاردانو محصول یک رسانه اجتماعی وفادار، یک جامعه پر رونق و دستاوردهای برجسته است. با افزایش محبوبیت و جذابیت آن، سرمایه‌گذاران و توسعه‌دهندگان به کشف مرزهای جدید ادامه خواهند داد.»

Simplex از زمان راه‌اندازی تاکنون با بیش از ۳۶۰ شرکت متمرکز بر رمز ارزها همکاری داشته و به صرافی‌هایی مانند OKCoin و Binance خدمات ارائه می‌دهد. در زمان انتشار خبر، این شرکت بیش از ۵۰ رمز ارز و صدها ارز فیات را با پلتفرم خود سازگار کرده است تا تجربه کاربری عالی و امن را برای همه تجار و سرمایه‌گذاران تأمین کند.

چرا ادغام ADA توسط Simplex از اهمیت بالایی در جامعه‌ی کاردانو برخوردار است

در حال حاضر ارزش ADA حدود ۱.۳۲ دلار است. با ادامه‌ی روند صعودی در باز رمز ارزها، به روزرسانی‌های اخیر (و پیش رو) و موقعیت ارزهای فیات، این رمز ارز مجال بیشتر برای رشد خواهد داشت.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین صرافی‌ ارز دیجیتال ایرانی – مقایسه تخصصی بهار ۱۴۰۰

 

Source

https://coiniran.com/?p=45381
دکمه بازگشت به بالا