ایستگاه خبر

در جریان مشاجرات، حساب توییتری مدیرعامل تتر ناپدید شد

حساب توییتر متعلق به مدیرعامل تتر امروز در پی مشاجره بر روی استیبل کوین USDT حذف شد.

حساب توییتر مدیرعامل تتر ناپدید شد

اوایل امروز، بلومبرگ تحقیقاتی را درباره ذخایر حامی توکن USDT تتر منتشر کرد. در این گزارش آمده بود که تتر از سکه‌ای با دارایی‌های مشکوک حمایت کرده است.

در حال حاضر، حساب توییتر متعلق به مدیر عامل تتر، Jan Ludovicus van der Velde، توسط خود او یا شخصی که به این حساب دسترسی دارد حذف شده است.

حساب Van der Velde قبلاً زیر دسته urwhatuknow قرار داشت. آخرین توییت وی، که در ۴ اکتبر منتشر شد، هنوز به عنوان یک صفحه بایگانی شده در دسترس است که به محتوای مقاله بلومبرگ حمله می‌کرد:

مجله در حال اضمحلال دیگری هم دارد سعی می‌کند با به وجود آوردن فضای ترس و شک و عدم قطعیت علیه تتر به منظور به دست آوردن چند دلار انقراض خود برای چند روز دیگر به تأخیر بیندازد، با ما همراه باشید…. #دایناسورها

حتی قبل از حذف حساب کاربری، صحبت‌های Van der Velde بسیار مبهم بود. برخی سؤال کرده‌اند که آیا مدیرعاملی به این نام وجود دارد یا این که فقط یک نام مستعار است.

اگرچه حداقل برخی از رسانه‌ها با او صحبت کرده‌اند، وی عمدتاً در مورد موضوعات مربوط به تتر و شرکت وابسته‌اش Bitfinex با عموم صحبت نکرده است.

آیا مشکلی برای تتر رخ خواهد داد؟

در حالی که شدیدترین منتقدان تتر معتقدند که این شرکت در آستانه سقوط قرار دارد، بعید است چنین نتیجه‌ای در پی افشاگری بلومبرگ اتفاق بیفتد، با توجه به اینکه تتر در گذشته از جنجال‌های مختلف جان سالم به در برده است.

این احتمال وجود دارد که حساب Van der Velde به منظور جلوگیری از درگیری در توییتر و به دلایل شخصی حذف شده باشد. در حقیقت، حذف امروز شبیه یک حادثه در سال ۲۰۱۹ است که در آن کریگ رایت از بیت کوین SV به دنبال جنجال گسترده از توییتر ناپدید شد.

با این حال با توجه به شناخت کمی که از Van der Velde وجود دارد، بعید به نظر می‌رسد که او شخصاً توسط گروه‌های ضد تتر مورد هدف قرار گیرد. علاوه بر این، سایر مدیران تتر، مانند پائولو آرداینو هم در توییتر فعال هستند.

ممکن است تتر برای بلومبرگ تلافی کند

رویدادهای امروز نیز شبیه رویدادهایی است که در آن شرکت‌های رمز ارزی با رسانه‌های بزرگ درگیر شده‌اند.

سال گذشته، Coinbase به مقاله‌ای در مورد انتقاد از سیاست‌های نژادی نیویورک تایمز پاسخ داد. در حادثه‌ای دیگر، بایننس از فوربس به دلیل افترا شکایت کرد.

در این مورد، به نظر می‌رسد که Van der Velde (یا شخصی که حساب او را مدیریت می‌کند) اظهارات گذشته را حذف کرده است تا بتواند در مبارزه با بلومبرگ، همانطور که در توییت پایانی‌اش آمده است، طرحی را آماده کند.

این احتمال وجود دارد که تتر قصد دارد به طور عمومی به بلومبرگ پاسخ دهد یا قصد دارد این رسانه را در دادگاه به چالش بکشد. احتمال اخیر در این مرحله صرفاً حدسی است.

به روز رسانی: تتر در وبلاگ خود به بلومبرگ پاسخ داده است. در صورت انتشار اظهارات بیشتر، این خبر به روز می‌شود.

 

پیشنهاد مطالعه: تتر چیست؟ مزایای استفاده از USDT

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=47841
دکمه بازگشت به بالا