ایستگاه خبر

شکایت دیگری علیه شرکت پرحاشیه استیبل کوین تتر

صادرکننده پرچمدار استیبل کوین تتر با شکایت جمعی جدیدی که توسط متیو اندرسون و شاون دولیفکا در دادگاه منطقه‌ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک تنظیم شده است، روبرو شد.

این شرکت متهم به اقدامات «غیرقانونی و فریبنده» است و شاکیان ادعا می‌کنند که در مورد استیبل کوین خود دروغ گفته است که توسط ذخایر دلاری کافی پشتیبانی می‌شود:

اعمال و اقدامات غیرمنصفانه و فریبنده فوق توسط متهمان غیراخلاقی، ظالمانه و غیرصادقانه بوده است.

این دعوای حقوقی گروهی ادعا می‌کند که تتر قراردادهایی را که با مشتریان خود منعقد کرده بود نقض کرده است. شاکیان استدلال می‌کنند که این امر آن‌ها را مستحق «خسارات جبرانی و تبعی» می‌کند و دادگاه باید میزان آن را تعیین کند.

شاکیان ادعا کردند که اگر از تمام حقایق فاش‌نشده در مورد عملیات داخلی تتر مطلع بودند، توکن‌ها را نمی‌خریدند یا هزینه کمتری می‌پرداختند. آن‌ها اکنون به دنبال تسهیلات پولی و غیرنقدی هستند که طبق قانون مجاز است.

تتر قبلاً به دعوی حقوقی دیگری پاسخ داده است و ادعا می‌کند که به شدت با «ادعاهای بی‌اساس» برخورد خواهد کرد.

این شرکت می‌گوید که این دعوی بی‌اساس حتی مستحق پرداخت یک ساتوشی (کوچک‌ترین واحد بیت‌کوین) نیست.

این شرکت پرحاشیه استیبل کوین با دادگاه‌‌های حقوقی غریبه نیست. در ماه فوریه، با لتیتیا جیمز، دادستان کل نیویورک، بر سر یک وام ناشناس ۸۵۰ میلیون دلاری به صرافی ارزهای دیجیتال وابسته Bitfinex، به توافقی ۱۸.۵ میلیون دلاری رسید.

در ماه اکتبر، تتر پس از متهم شدن توسط رگولاتوری به اظهارات گمراه‌کننده در مورد استیبل کوین پرچمدار خود، ۴۱ میلیون دلار جریمه به کمیسیون معاملات آتی کالا پرداخت.

در ماه سپتامبر، تتر در یک دعوای حقوقی مربوط به مداخله در بازار به پیروزی بزرگی دست یافت.

 

پیشنهاد مطالعه: تتر چیست؟ مزایای استفاده از USDT

 

Source

https://coiniran.com/?p=48758
دکمه بازگشت به بالا