ایستگاه خبر

ضرب ۵۴۰ میلیون تتر USDT جدید در سه روز!

رهبر رمز ارزهای پایدار Tether در سه روز گذشته بیش از ۵۰۰ میلیون دلار عرضه جدید داشته است. ظاهرا این اقدام شرکت Tether به منظور تامین تقاضای موجود در بازار در راستای افزایش قیمت بیت‌کوین و سایر رمز ارزها بوده است.

این روزها همه کشورها در حال تولید پول‌های هلیکوپتری به منظور مقابله با پیامدهای اقتصادی پاندمی کرونا هستند. به گزارش خبرگزاری دی‌کریپت شرکت تتر نیز Tether در سه روز گذشته رقمی بالغ بر ۵۴۰ میلیون دلار آمریکا را وارد بازار کرده است. آنها اما دلیل این اقدام خود را افزایش قیمت بیت‌کوین به ۱۱ هزار دلار عنوان کرده اند.

با استناد به Whale Alert این شرکت امروز ۳۰۰ میلیون دلار بر روی شبکه ترون تولید کرده است. این در حالیست که دو روز گذشته نیز دو بار و هر بار ۱۲۰ میلیون دلار تتر روی شبکه اتریوم تولید شده بود.

مدیر صرافی Bitfinex و مدیر اجرایی Tether، پائولو آردونیو در توئیتر توضیح داده است که این اقدام به منظور همگام سازی بازار با افزایش تقاضا برای این رمز ارز پایدار صورت گرفته است.

“توجه داشته باشید که این مقدار مجاز شده است اما تراکنش‌ها ایجاد نشده اند! به این معنی که این حجم از پول به عنوان فهرست موجودی برای درخواست ایجاد بعدی عمل می‌کنند.”

تتر USDT پر کاربردترین رمز ارز پایدار بازار رمز ارزهاست. حجم بازار تتر ۱۰ میلیارد دلار است. ارزش آن به دلار متصل شده است. این امکان برای کابران فراهم است که از نوسانات بازار رمز ارزها با تتر در امان بمانند.

قیمت بیت‌کوین و سایر رمز ارزها افزایش یافته است. تعداد تراکنش‌ها دو برابر شده اند و این تقاضا برای تتر را افزایش داده است.

https://coiniran.com/?p=40353
دکمه بازگشت به بالا