ایستگاه خبر

Tencent Cloud و راه‌اندازی اتحادی جدید تحت عنوان لیگ صنعت بلاکچین

بازوی محاسبات ابری Tencent در چین برای ایجاد اتحاد جدید بلاکچین در تلاش است تا ۱۰۰ سازمان را برای همکاری در پروژه‌های بلاکچین دور هم جمع کند. این اتحاد که به عنوان لیگ صنعت بلاکچین شناخته می‌شود، امسال تأسیس می‌شود و شرکت‌ها، آژانس‌های دولتی و سازمان‌های دیگر را از بخش‌های مختلف صنعت جذب می‌کند.

این گروه تلاش خواهد کرد تا مجموعه‌ای از استانداردها و رویه‌های اجرای فناوری را، به‌عنوان بخشی از تلاش برای تسریع در پذیرش فناوری بلاکچین، به کار بگیرد. طبق گزارشات، این گروه در سه بخش تشکیل می‌شود: کمیته فنی، کمیته اکوسیستم تجاری و کمیته‌ای که به‌طور خاص به استانداردهای بلاکچین بپردازد.

کمیته استاندارد بر روی کار با رگولاتورها و همچنین با شرکت‌هایی که در این فضا قرار دارند تمرکز خواهد کرد تا استانداردهای بهتری برای تنظیم و توسعه تدوین کند. همتایان آنها در کمیته فناوری در زمینه برنامه‌ریزی و ایجاد پلتفرم‌های جدید که از بلاکچین استفاده می‌کنند، کار خواهند کرد.

لیگ صنعت بلاکچین قرار است امسال فقط ۱۰۰ عضو را به خدمت بگیرد، اما برنامه‌هایی برای گسترش دارد تا مشارکت هرچه بیشتر شرکا در جهت رسیدن به هدف مشترک این گروه انجام شود.

این اقدام جدیدترین گام این شرکت در حوزه بلاکچین است. در اواخر آوریل، Tencent برنامه جدید شتاب‌دهنده بلاکچین را برای پشتیبانی از نوآوری‌های این بخش، همزمان با راه‌اندازی یک پلتفرم جدید بلاکچین در آنهویی چین رونمایی کرد که برای ارائه خدمات دولتی راه‌اندازی شده بود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=39319
دکمه بازگشت به بالا