ایستگاه خبر

تلگرام اسیر چنگال قانون گذارای آمریکا؛ توکن گرام فعلا توزیع نمی‌شود

پلتفرم پیام‌رسان تلگرام اعلام کرده بنا به حکم دادگاه ایالات متحده فعلا نمی‌تواند توکن‌های گرام (Gram) را توزیع کند و شبکه‌ی بلاک چینی TON را راه‌اندازی نماید. تلگرام همچنین اعلام کرده که به چانه‌زنی با قانون‌گذاران در مورد شبکه‌ی بلاک چینی TON ادامه خواهد داد.

آخرین مهلت راه‌اندازی تلگرام امروز، ۳۰‌ام آوریل بود که به دلیل عملیاتی نشدن آن سرمایه‌گذاران گرام اکنون می‌توانند وجوه خود را مطالبه کنند.  تلگرام به سرمایه‌گذارانش پیشنهاد بازپرداخت ۷۲٪ از سرمایه را به صورت فوری و ۱۱۰٪ به صورت مدت‌دار تا ۳۰ آوریل ۲۰۲۱ را داده است و از آنان خواسته تا آخر این هفته نوع بازپرداخت مورد نظر خود را مشخص کنند.

این در حالیست که اخیرا خبرگزاری‌ها از قول یک منبع آگاه نقل کردند که به زودی سیستم عامل شبکه‌ی بلاک چینی TON در گوگل پلی و اپ استور برای تلفن‌های هوشمند و رایانه‌های شخصی در دسترس توسعه‌دهندگان و کاربران قرار خواهد گرفت. این منبع آگاه گفته است که این سیستم عامل جایگزینی برای سیستم‌عامل‌های موجود نیست بلکه یک افزونه است که کاربران را قادر به پشتیبانی از اپلیکیشن‌های بلاک چینی می‌سازد. طبق گزارش‌ها این سیستم عامل در آینده عملیات متنوعی انجام خواهد داد و از رمز ارزهای بسیاری پشتیبانی خواهد کرد.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=38560
دکمه بازگشت به بالا