ایستگاه خبر

tBTC پروژه‌ای برای آوردن بیت کوین به اتریوم پس از دو روز ناکام ماند

پروژه tBTC ، روشی برای استفاده از بیت کوین در شبکه اتریوم راه‌اندازی کرده بود که بعد از گذشت دو روز، به شکست انجامید.

تلاش بلندپروازانه‌یی برای ایجاد نسخه‌ای نامطمئن از بیت کوین برای استفاده در شبکه اتریوم، پس از گذشت تنها دو روز ناموفق ماند. توسعه‌دهنده این پروژه مت لوونگو در توییترش نوشت فعالیت‌های این پروژه تمام شده است و به زودی مطلبی درباره اشتباهاتی که پیش آمده است خواهد نوشت.

«tBTC، دو روز در جریان اصلی باقی ماند. افسوس که قبل از وقتش به دنیا آمد. شب بخیر شاهزاده شیرین. ما اهرم قرمز توقف را کشیده‌ایم و تا ۱۰ روز آینده به کاربران کمک می‌کنیم تا وجوه خود را پس بگیرند. در صورت تأیید شدن، اطلاعاتی را منتشر خواهیم کرد و روزی دوباره برخواهیم خواست.»

نسخه‌های توکن‌شده بیت کوین روشی برای  استفاده از رمزارز شماره یک جهان و کاربرد آن در شبکه اتریوم است. شکل توکن‌شده شده بیت کوین می‌تواند در بسیاری از برنامه‌های غیرمتمرکز مانند برنامه‌های غیرمتمرکز مالی استفاده شود.

tBTC یکی از فرم‌های بیت کوین توکن‌شده است. این برنامه از قراردادهای هوشمند برای قفل کردن مقدار مشخصی بیت کوین و باز کردن نسخه ی توکن‌شده بیت کوین — با همان مقدار — در شبکه اتریوم استفاده می‌کرد. طبق اطلاعات BTConEthereum.com، در کل ۷.۱۳ بیت کوین یا تقریبا ۶۸،۰۰۰ دلار، در زمان این خبر، در TBTC قفل شده است. این رقم در مقایسه با پروژه شناخته شده‌تر Wrapped Bitcoin (WBTC)  که دارای ۲ هزار و ۲۹۶ بیت کوین قفل شده و به ارزش ۲۲ میلیون دلار است، رقم بسیار ناچیزی است اما برای دو روز اول بد نبوده است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=38929
دکمه بازگشت به بالا