ایستگاه خبر

Storj فضای ذخیره‌سازی رایگان برای تحقیقات کروناویروس را راه‌اندازی می‌کند

شبکه ذخیره‌سازی غیرمتمرکز Storj، برنامه‌ای ارائه داده است که فضایی ابری را به صورت رایگان برای تحقیقات کروناویروس در اختیار شرکت‌های مرتبط با این تحقیقات قرار می‌دهد.

سازمان‌های تحقیقاتی درباره کووید-۱۹ واجد شرایط دریافت ۲ ترابایت حافظه‌اند

در تاریخ ۲۲ آوریل، شبکه ابری مبتنی بر بلاک‌چین، Storj ، برنامه‌ای ارائه داد که امکان ذخیره‌سازی آنلاین رایگان را برای سازمان‌هایی که در تحقیقات مربوط به مبارزه جهانی علیه همه‌گیری کرونا ویروس شرکت می‌کنند، فراهم کرد. برنامه ذخیره‌سازی Storj یک ترابایت فضای ذخیره رایگان ابری را در اختیار سازمان‌های واجد شرایط قرار می‌دهد. اشخاص واجد شرایط نیز به مدت یک سال پهنای باند ماهانه یک ترابایت ذخیره‌سازی را در پلتفرم ابری غیرمتمرکز Tardigrade خود دریافت می‌کنند.

Storj  متعهد شده است در مجموع پنج پتابایت اطلاعات و فضای ذخیره‌سازی در اختیار واجدین شرایط قرار دهد و اعلام کرده‌است گزارش شرکت‌هایی را که بیشتر از یک ترابایت حافظه درخواست می‌کنند نیز بررسی خواهد کرد. استورج فضایی برای ذخیره‌سازی فایل‌های اپن-سورس غیر متمرکز است که از رمزنگاری و بلاک‌چین، برای ذخیره کردن داده‌ها در یک شبکه همتابه‌همتا استفاده می‌کند.

جامعه کریپتو بر علیه کووید-۱۹ قیام می‌کند

جامعه کریپتو علاوه بر ارائه کمک‌های مالی و مادی، با اهدای منابع محاسباتی به پلتفرم تحقیقاتی Folding@Home برای مقابله با کرونا ویروس کمک کرده‌است. F@H توسط یک کنسرسیوم جهانی آزمایشگاه‌های تحقیقات علمی به منظور پیشبرد قدرت کامپیوترها به سمت تحقیقات پزشکی ایجاد شد. در واکنش به کووید-۱۹، F @H پروژه‌ای را برای انجام شبیه‌سازی ساختار مولکولی ویروس برای اطلاع از توسعه درمان‌های بالقوه آغاز کرده است.

در تاریخ ۳۱ مارس، شرکت مبتنی بر بلاک‌چین، Bitfury، اعلام کرد برخی از منابع خود را به F@H اختصاص داده است. شرکت‌های دیگر مانند Golem و Tezos نیز به دنبال آن کمک‌های محاسباتی خود را ارائه کردند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=38473
دکمه بازگشت به بالا