ایستگاه خبر

کرادانو به شبکه Shelley نزدیک می‌شود

رمز ارز محبوب و خوشنام کاردانو و بلاک‌چین آن به بروز رسانی Byron خود نزدیک می‌شوند.  این به روز رسانی که در ماه مارس انجام خواهد شد، راه را برای رسیدن به شبکه اصلی Shelley هموار می‌کند. در فاز Byron اجزا بسیاری آپدیت خواهند شد و این به روز رسانی ۱۸ ماه طول خواهد کشید.

این پروژه اولین بلاک خود را بر روی بلاک‌چین Shelley در زمان تست نسخه آزمایشی خصوصی ایجاد کرد. این نشانه هرچه نزدیک تر شدن کاردانو به اجرای موفقیت آمیز بلاک‌چین طراحی شده Shelley است.

مدیر اجرایی کاردانو چارلز هاسکینسون در شبکه اجتماعی توئیتر راه اندازی مجدد شبکه و ایجاد موفقیت آمیز اولین بلاک را تایید کرده است. او تاکید کرد که این بلاک توسط دوستان نزدیک و خانواده اصلی کاردانو ایجاد شده است.

مطابق با گزارش ها آپدیت Byron سه جزء اصلی خواهد داشت و از یک مکانیزم اجماع جدید بهره خواهد جست. Daedalus wallet نیز به روز رسانی خواهد شد. ایجاد اولین بلاک فاز اول را کامل کرده است. به زودی فاز بعدی که هایبرید است اجرایی خواهد شد. در این مرحله کاربران اجازه خواهند داشت از بلاک‌چین Byron به شبکه Shelley آپگرید شوند.

در شبکه Shelley کاربران می‌توانند با استفاده از کوین‌های خود از شبکه محافظت کنند و همچنین پاداش دریافت نمایند. باید دید چه در انتظار این بلاک‌چین محبوب نشسته است.

Source

https://coiniran.com/?p=38546
دکمه بازگشت به بالا