ایستگاه خبر

کاهش حجم مبادلات اوراق ضمانتی رمز ارزی در سپتامبر

پس از چهارماه رشد حبابی  و سفته بازانه، حجم مبادلات سکیوریتی توکن‌ها یا اوراق ضمانتی شصت درصد سقوط داشته است.

کوین‌تلگراف امروز گزارش کرده است که STG یا همان گروه توکن‌های ضمانتی در آخرین گزارش خود وضعیت بازار این اوراق رمزارزی را از در سال جاری میلادی تشریح کرده است.

بنا برگزارش منتشر شده از ماه می تا اوت حجم آورده هر واحد به طور میانگین بین ۱۱۳ درصد تا ۲۸۰ درصد بوده است. این یعنی ثبت یک رکورد جدید و افزایش از ۹۹۸ هزار دلار تا ۲۲ میلیون دلار!

در ماه سپتامبر علی رغم سقوط عمده در تعداد مبادلات، حجم مبادلات ترکیبی ۹.۱۵ میلیون دلار بوده است. برای نمونه توکن‌ tZERO ( این یک توکن نماینده درصد سهام یک شرکت تجاری مرتبط با ترید است) که در اوت ۱۱.۸ میلیون دلار ارزش مبادلاتش بود، تنها ۵.۳ میلیون دلار رکورد داشت. در این مدت قیمت این توکن اما تنها ۲ درصد کاهش داشت. این توکن در این مدت ۷.۲۶ دلار تا ۷.۱۰ دلار کاهش قیمت داشته است. یا  مثلا حجم مبادلات ماهیانه توکن OSTKO که توکن دیجیتالی شرکت Overstock است، در همین مدت از ۹.۶ میلیون دلار در اوت تا ۶ میلیون دلار در سپتامبر کاهش پیدا کرده است!

با همه اینها حجم کل بازار اوراق ضمانتی رمزارزی در ماه سپتانبر ۴ درصد رشد داشته و به رقم ۵۲۸ میلیون دلار رسیده است. در همین ماه سه توکن به بازار اضافه شدند و حجم بازار این اوراق را افزایش دادند. این توکن‌ها که تنها در بازار MERJ قابل مبادله هستند اکنون ۲۴ میلیون دلار ارزش پیدا کرده‌اند.

https://coiniran.com/?p=41507
دکمه بازگشت به بالا