ایستگاه خبر

شرکت هلدینگ مالی ژاپنی، SBI به سمت توکن‌های اوراق بهادار حرکت می‌کند

غول صنعت مالی ژاپن،‌ SBI، به تازگی ۱۰ درصد از سهام پلت فرم اوراق دیجیتال Boostry از شرکت Nomura را خریداری کرده است. طبق این تفاهم‌نامه، SBI و Nomura یک اتحاد استراتژیک را برای عملیات پلت فرم Boostry تشکیل می‌دهند. این توافق زمانی اتفاق افتاد که بخش توکن اوراق بهادار به شدت در حال رشد است. پلت فرم معاملات tZERO از شرکت Overstock، در حال حاضر میزبان ۹۵ درصد از کل معاملات توکن اوراق است.

تکثیر پلت فرم های اوراق دیجیتال

رقبای بسیاری با سرعت زیادی در حال وارد شدن به این فضا هستند. به تازگی Watchdog Capital یک پلت فرم عرضه اوراق دیجیتال مستقر در آمریکا را راه‌اندازی کرده است. این شرکت به عنوان واسطه معامله (کارگزار) در کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) ثبت نام کرده است تا اجرای عرضه‌های اوراق را بهبود بخشد. به گزارش خبرگزاری Coindesk، دیروز این شرکت اعلام کرد که صادرکنندگان می‌توانند از بستر Gladius استفاده کرده تا توکن‌های اوراق بهادار خود را عرضه کنند.

این بستر که کاملا با قوانین اوراق ایالات متحده سازگار است، در حال حاضر در حالت بتا است. بستر Gladius می‌تواند دسترسی بیشتر به سرمایه را برای شرکت‌ها و فرصت‌های بهتر را برای سرمایه‌گذاران فراهم کند. این شرکت هنوز مجوز‌های لازم برای ارائه معاملات ثانویه و خدمات حضانتی را ندارد.

توکن‌های اوراق بهادار می‌توانند قلمرو جدیدی را برای سرمایه گذاری قانونی شرکت‌‌ها در فضای مالی غیرمتمرکز فتح کنند.

https://coiniran.com/?p=40253
دکمه بازگشت به بالا