ایستگاه خبر

تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ در سال ۲۰۲۲ از NFTها پشتیبانی خواهند کرد

روند رشد سرسام‌آور توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) به غول الکترونیکی کره جنوبی یعنی شرکت سامسونگ نیز رسیده است. این شرکت کره‌ای رسما اعلام کرد که در سال ۲۰۲۲ از راهکار نوین «پلتفرم تجمع NFTها» برای تلویزیون‌های هوشمند خود استفاده خواهد کرد. این بیانیه که در سومین روز از سال جدید میلادی منتشر شده از چند بروزرسانی دررابطه با طرح سامسونگ برای توسعه‌ی سری جدید تلویزیون‌های هوشمند خود تشکیل یافته است.

راهکار نوین «پلتفرم تجمع NFTها» شامل ویژگی‌های متعددی است که به مشتریان امکان مشاهده‌ی محصولات کلکسیونی و دیجیتالی خود را خواهد داد. این قابلیت تنها در سری تلویزیون‌های MicroLed ،Neo QLED و The Frame وجود خواهد داشت که امکان خرید NFTها را مستقیما از گیرنده‌های تلویزیونی میسر می‌سازد.

همان‌طور که از اسم این پلتفرم می‌توانید حدس بزنید این راهکار داده‌های لازم را از چندین بازار جمع‌آوری کرده و اطلاعات مفید آثار هنری دیجیتال ازقبیل سازنده‌ و بلاک‌چین میزبان آنها را به کاربران ارائه می‌دهد. با این‌ حساب سامسونگ به نخستین شرکتی تبدیل شده که از این توکن‌های دیجیتالی در تلویزیون‌ها استفاده کرده است.

باحضور سلبریتی‌ها و برندهای متعبر جهانی به فضای رمزنگاری، توکن‌های غیرقابل تعویض رونق فراوانی در سال ۲۰۲۱ داشتند. ورزشکاران، تجار، موزیسین‌ها، سیاست‌مداران و تقریبا هر شخص دیگری برای تقویت و گسترش روابط خود با هواداران و کسب درآمد شروع به استفاده از فرصت‌های بالقوه‌ی NFTها کردند.

پیشنهاد مطالعه: معرفی پرفروش‌ترین بازارهای NFT برای خرید و فروش

Source

https://coiniran.com/?p=49111
دکمه بازگشت به بالا