ایستگاه خبر

حمایت RockX از پروژه‌های بلاک‌چین محور در اکوسیستم Polkadot

شرکت توسعه دارایی‌های دیجیتالی RockX از یک برنامه پنج ساله سرمایه‌گذاری برای توسعه اکوسیستم Polkadot خبر داده است. قرار است این شرکت ۲۰ میلیون دلار بر توسعه پلتفرم Polkadot سرمایه‌گذاری کند.

به گزارش کوین‌تلگراف این طرح سرمایه‌گذاری ۵۰۰ هزار دلار برای هر پروژه این اکوسیستم در نظر گرفته است. همچنین قرار است پشتیبانی فنی تیم توسعه دهنده نیز در خدمت این پروژه‌ها قرار بگیرد.

شرکت RockX که به عنوان یک نود در بلاک‌چین Polkadot فعالیت می‌کند، مالک شرکت‌هایی دیگری چون Cosmos، Solana و Oasis نیز هست. الکس لام مدیر اجرایی این مجموعه شرکت‌ها مدیر شرکت آسیایی RockMiner نیز هست. الکس می‌گوید سرمایه تخصیص داده شده از کمک‌های سرمایه‌گذاران حقیقی تخصیص داده شده است که می‌خواهند گمنام بمانند. او این سرمایه‌گذاران را هوادران بلندمدت Polkadot معرفی می‌کند که از علاقه‌مندان اتریوم نیز هستند.

“این‌ها افرادی هستند که از سال ۲۰۱۵ در اکوسیستم اتریوم هستند. آنها طرفداران واقعی اتریوم هستند که سالهاست با پروژه‌ها و سرمایه‌های خود از اکوسیستم اتریوم پشتیبانی می‌کنند.”

اگرچه این افراد سرمایه‌گذار هستند ولی قرار است تاثیری در روند قبول پروژه‌ها برای این کمک ۵۰۰ هزار دلاری نداشته باشند. تصمیم نهایی برای گزینش پروژه‌های منتخب بر عهده خود RockX است.

هنوز هیچ طرحی پذیرفته نشده است. بزرگترین شرکت سرمایه‌گذاری رمز ارزی در آسیا Signum Capital که شریک تجاری RockX است. مدیر اجرایی این شرکت معتقد است:

“شرکت RockX در حال ایجاد فضایی برای گسترش بلاک‌چین و ایجاد فضایی برای رشد پروژه‌های بلاک‌چین محور است. این یک خبر ویژه برای اکوسیستم رمز ارزهاست.”

https://coiniran.com/?p=41264
دکمه بازگشت به بالا