ایستگاه خبر

سرویس جدید Robinhood برای هودلرها معرفی شد: خریدهای مکرر بدون کارمزد!

اپلیکیشن محبوب رمز ارز Robinhood به‌منظور ارتقای نگهداری بلندمدت دارایی‌های دیجیتال قابلیت جدیدی از «استراتژی میانگین گیری DCA» را برای سرمایه‌گذاران راه‌اندازی نمود. این قابلیت که سرمایه‌گذاری‌های مکرر رمزنگاری نامیده می‌شود به کاربران پلتفرم Robinhood اجازه می‌دهد تا برای خرید مکرر و مداوم رمز ارزهای محبوب خود حتی در مقادیر بسیار کوچک برنامه‌ریزی‌های خودکار داشته باشند.

ارتقای سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت رمزنگاری

Robinhood در مطلبی که اخیرا در وبلاگ خود منتشر ساخت اعلام کرد که کاربران قادر خواهند بود تا برای خریدهای خود تا حداقل ارزش ۱ دلار و در فواصل زمانی روزانه، هفتگی، دو‌هفتگی و ماهانه به‌طور منظم برنامه‌ریزی خودکار انجام دهند.

در این بیانیه آمده است:

«هدف ما اجرای دموکراسی مالی برای تمام کاربران است. فارغ از رویکردهای متفاوتی که ممکن است داشته باشید (توسعه‌ی پورتفولیو، مالکیت یک بیت‌کوین کامل یا whole-coiner، تدوین یک برنامه‌ی بلندمدت سرمایه‌گذاری)، قابلیت سرمایه‌گذاری‌های مکرر به تحقق اهدافتان کمک شایانی خواهد نمود.»

با آنکه Robinhood هنوز اطلاعاتی درخصوص رمز ارزهای مورد پشتیبانی این سرویس افشا نکرده است، اما می‌توان انتظار داشت که اجرای ویژگی DCA برای تمام توکن‌های پشتیبانی شده توسط این پلتفرم ممکن باشد.

این بیانیه از این طرح درراستای توان‌بخشی کاربران در توسعه‌ی بهتر رفتار پس‌اندازی و افزایش تدریجی سرمایه‌های خود یاد نموده است.

خریدهایی با کارمزد تقریبا صفر

اپلیکیشن Robinhood مدعی شد این قابلیت جدید از تاثیر منفی نوسان بالای بازار بر سرمایه‌گذاران محافظت به‌عمل می‌آورد، زیرا نظارت پیوسته‌ی قیمت‌های رمز ارز از بین رفته و سرمایه‌گذاران بر رشد بلندمدت دارایی خود متمرکز خواهند شد.

براساس اظهارات این شرکت، سرمایه‌گذارانی که مایل به استفاده از این ویژگی باشند، می‌توانند رمز ارز محبوب خود را در فواصل زمانی منظم و بدون پرداخت کارمزد به‌شکل پیوسته خریداری کنند.

این شرکت بیان داشت که این قابلیت جدید از اواخر ماه جاری برای تمام کاربران به استثنای شهروندان نیویورک قابل دسترسی خواهد بود. طبق جزئیاتی از سوی Robinhood اعلام شده، تمام سفارشات خرید مکرر بین ساعات ۱۸:۳۰ و ۲۰:۰۰ به‌وقت جهانی اجرا خواهند شد. همچنین در شرایطی که بازار با نوسان مواجه باشد، توکن‌های تعلق گرفته به کاربران از میزان تعیین شده در هنگام تنظیمات اولیه‌ کمتر خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه: مارکت اوردر (Market Order) یا سفارش بازار در ارز دیجیتال چیست؟

Source

https://coiniran.com/?p=47484
دکمه بازگشت به بالا