ایستگاه خبر

آزادسازی مقدار قابل توجهی توکن XRP همزمان با جهش قیمتی آن

در آخر هفته، توکن XRP موفق به افزایش ۲ برابری از ۰.۳۲ دلار به ۰.۶۶ دلار شد. در حالی که قیمت این توکن دائماً در حال افزایش است، Ripple یک میلیارد XRP از کیف پول خود بیرون کشیده است. سایر فعالان مهم – مانند Bitstamp و Coinbase – 645 میلیون سکه را جابجا کرده‌اند.

ریپل ۱،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ XRP را آزاد می‌کند
بر اساس داده های Whale Alert، ریپل مقدار زیادی XRP به ارزش ۱ میلیارد را که از پیش قفل شده بودند باز می‌کند.

در مجموع ۸۰۰ میلیون از XRP آزاد شده، به طور معمول قفل می‌شد و حدود ۲۰۰ میلیون توسط Ripple نگهداری می‌شد تا هزینه‌های عملیاتی، سرمایه‌گذاری و غیره را تأمین کند. اکنون Ripple به دلیل طرح دعوی در دادگاه‌های ایالات متحده و کمیسیون صرافی‌ها هزینه‌های بیشتری هم دارد.

|| بیشتر بخوانید: Ripple : رمزارز این شرکت XRP است و نباید این توکن ریپل خوانده شود ||

Bitstamp و Coinbase اخیراً ۶۴۵ میلیون XRP را جابجا کردند
Whale Alert همچنین گزارش داده است که سایر فعالان اصلی بازار رمزارزها، مانند Bitstamp مستقر در لوکزامبورگ و بزرگترین صرافی مستقر در ایالات متحده، Coinbase، همراه با صرافی‌های کوچکتر، میزان قابل توجه ۶۴۵ میلیون XRP را منتقل کرده‌اند.

Bitstamp کریدور ODL اروپایی Ripple که با جفت XRP / EUR کار می‌کند، ۴۰ میلیون XRP را به پلتفرم متولی BitGo ارسال کرده است که توسط ریپل برای ذخیره XRP استفاده می‌شد.

همچنین کوین بیس، ۴۰۰ میلیون XRP را در یک عملیات بین کیف پول‌های خود منتقل کرده است. توماس سیلکور، مدیر عامل و بنیانگذار XRPlorer، گفته است که این صرافی وجوه را از کیف پول‌های غیرفعال به کیف‌پول‌های فعال خود منتقل کرده است.

این پلتفرم در لیست صرافی‌هایی است که معاملات XRP را به دلیل طرح دعوی SEC به حالت تعلیق درآورده بودند و البته تنظیم‌کننده اوراق بهادار برای گرفتن کارمزد معاملات XRP از آن شکایت کرده است.

XRP با ۰.۶۶ دلار معامله می‌شود و در جایگاه سوم قرار دارد
از ساعات اولیه روز شنبه، XRP  رشد ۲ برابر داشت و تا پایان روز شنبه به ۰.۴۰ دلار افزایش یافت. امروز و در زمان انتشار این خبر، این توکن برای دومین بار از سطح ۰.۶۰ دلار پیش رفت و اکنون در سطح ۰.۶۶ دلار معامله می‌شود.
همچنین این تیم توانسته است به مکان سوم بازگردد و Tether را یک قدم عقب براند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43493
دکمه بازگشت به بالا