ایستگاه خبر

مروری بر مهمترین خبر های رمز ارز ریپل (XRP) در روز های گذشته

ریپل (XRP) جایگاه ویژه ای در صنعت رمز ارز ها برای خود ایجاد کرده است. ریپل می خواهد که در هندوستان نقش بیت کوین را بازی کند. با ما همراه باشید.

اخبار مثبت در مورد ریپل (XRP) ، می توان ریپل را در کوین بیس (Coinbase) دید!  ریپل  (XRP) جایگاه ویژه ای در صنعت رمز ارز ها برای خود ایجاد کرده است. ریپل می خواهد که در هندوستان نقش بیت کوین را بازی کند. وقتی صحبت از فناوری است، هندوستان به عنوان یکی از قدرت های مهم در این زمینه مطرح می شود و بنابراین موقعیت ریپل در آنجا می تواند درخور توجه باشد. در این روز ها خبر های زیادی در مورد ریپل مطرح است و این نشان می دهد که تیم این رمز ارز خود را در موقعیت جدیدی قرار داده اند.

تیم ریپل یکی از باهوش ترین تیم ها در عرصه رمز ارز ها است و به نظر می رسد که در آینده تاثیرگذار خواهند بود. بحث ها و مناقشه های زیادی در مورد ریپل مطرح است که خبر های مثبت اخیر همه صحبت های مربوط به آن را تحت الشعاع قرار داده است. ریپل همواره در مرکز مباحثه در مورد رمز ارز های متمرکز و غیر متمرکز بوده و قطعا رمز ارز های متمرکز مزیت مهمی به نسبت ریپل در حال حاضر دارند.

اخبار مثبت در مورد ریپل (XRP)، می توان ریپل را در کوین بیس (Coinbase) دید!
XRP positive news

Source

برندسازی اخیر و شایعاتی در مورد ریپل (XRP)

ریپل اخیرا در یک برندسازی، دوباره نام ریپل (ripple) را برداشته و تنها با XRP شناخته می شود. در گذشته، ripple و XRP افراد زیادی را به اشتباه می انداخت و این تغییر برند می تواند مفید باشد. ریپل توانسته است که ارتباطات خوبی با بانک ها و موسسات مالی برقرار کند و اخیرا اسم های مشهوری مانند گوگل (google) و اپل (apple) در کنار نام ریپل به گوش می رسد که قطعا به وقوع پیوستن این رویا ها زمان بر هستند.

اخیرا بازار رمز ارز ها نوسانات زیادی داشته و برای سرمایه گذاران جدید ناامید کننده بوده است، اما در این بازار پرتلاطم ریپل مقاومت خوبی از خود به نمایش گذاشته و همچنان مقام سوم را از لحاظ حجم بازار به خود اختصاص داده است.

انتقاداتی به رمز ارز ریپل وارد است!

یکی از انتقاداتی که نسبت به ریپل (XRP) مطرح شده این است که تعداد سکه های در حال گردش آن زیاد است که این موضوع، به مرور زمان که ریپل(XRP) فی تراکنش ها را حذف کرده و از چرخه خارج سازد، حل خواهد شد و با رویکردی که تیم ریپل در پیش گرفته و به سمت غیر متمرکز بودن حرکت می کند، احتمالا در آینده از بار این انتقاد نیز کم خواهد کرد.

شایعات در مورد اضافه شدن ریپل به Coinbase  

همیشه شایعاتی در مورد اضافه شدن ریپل به Coinbase مطرح بوده و اخیرا که صرافی مذکور چند تا از رمز ارز ها را اضافه کرده است، شایعات در مورد ریپل قوت بیشتری یافته است. این صرافی اولین جایی است که بسیاری از تازه وارد ها با آن آشنا می شوند و در کنار رمز ارز هایی با قیمت بالا مانند بیت کوین، بیت کوین کش، لایت کوین و غیره، اگر رمز ارزی مانند ریپل(XRP) که یک فناوری چند سنتی و ارزان است موجود باشد، از لحاظ روانی تاثیر خوبی بر افراد خواهد داشت.

اخبار مثبت در مورد ریپل (XRP)، می توان ریپل را در کوین بیس (Coinbase) دید!
XRP positive news

خبر های مذکور نوید ایجاد یک جامعه مستحکم برای ریپل را می دهند، اما توجه داشته باشید که تجارت رمز ارز ها بسیار پر ریسک و غیر قابل پیش بینی است و نباید این مقاله یک توصیه مالی در نظر گرفته شود، و هر فرد قبل از ترید و سرمایه گذاری باید تحقیقات خود را انجام دهد.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده است مربوط به نویسنده می باشد و لزوما نباید به کوین ایران نسبت داده شود.

Source

https://coiniran.com/?p=22723
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x