ایستگاه خبر

خریدار اثر Beeple از هویت خود پرده برداشت

ویگنش ساندارسان گفته است که هدفش از این خرید ثابت کردن این موضوع بود که هندی‌ها و رنگین پوستان هم می‌توانند حافظان هنر باشند.

خریدار اثر Beeple به مبلغ ۶۹.۳ میلیون دلار که تا به امروز با نام مستعار MetaKovan شناخته می‌شد، از هویت واقعی خود پرده برداشت.

این سرمایه‌گذار در یک پست در سایت Metapurser، در روز پنجشنبه از هویت واقعی خود با نام ویگنش ساندارسان رونمایی کرد.

ساندارسان گفت: هدف من از اعلام هویتم این بود که به مردم هند و تمام رنگین پوستان نشان بدهم که آن‌ها هم می‌توانند حافظان هنر باشند، این کار به نوعی برقراری توازن قدرت در دنیای کریپتو میان غرب و دیگر نقاط جهان و همچنین نشان دادن این بود که افراد دیگری نیز درحال به دست آوردن قدرت هستند.

MetaKovan در روز سه‌شنبه با حضور در برنامه CoinDesk TV به نام First Mover از دلایل خود برای خرج کردن ۶۹.۳ میلیون دلار بر روی اثری به نام «هر روز» از Beeple گفت و همچنین دلیل خود برای ناشناس ماندن را نیز بیان کرد.

یکی از خبرنگاران حوزه بلاکچین به نام امی کاستور در روزهای اخیر در فرضیه‌ای اعلام کرده بود که MetaKovan می‌تواند ساندراسان باشد.

پیشنهاد مطالعه: توکن غیر قابل تعویض (NFT) چیست؟

با توجه به صفحه لینکدین ساندراسان، او مدیر مرکز مشاوره Portkey Technology در سنگاپور و یکی از پایه‌گذاران راه‌اندازی دستگاه ATM بیت کوین به نام BitAccess است.

با توجه به سایت شخصی‌اش نیز می‌توان دریافت که او فارغ‌التحصیل رشته‌ی Y-Combinator بوده و همچنین پایه‌گذار پروژه Metapurse NFT نیز است.

در همین برنامه‌ که منجر به مشخص شدن هویت MetaKovan‌ شد، فرد دیگری با نام مستعار Twobadour نیز از هویت خود پرده برداشت و خود را Anand Venkateswaran معرفی کرد.

source

https://coiniran.com/?p=44740
دکمه بازگشت به بالا