ایستگاه خبر

نیمی از توکن‌های نرخ هش اتریوم استخر پولین در کمتر از دو ساعت فروش رفت!

پولین (Poolin) استخر استخراج رمز ارز چینی، برای کم کردن موانع ورود سرمایه‌گذاران خرد، توکن نرخ هش اتریوم با ارزش اولیه‌ی ۳۰ میلیون دلار راه‌اندازی کرده است.

این شرکت روز چهارشنبه در یک پست وبلاگی گفت که هر واحد توکن pETH18C ERC-20 نشانگر ۱ مگاهش بر ثانیه (MH / s) قدرت محاسباتی در Ethash است که در تأسیسات پولین با راندمان انرژی ۱.۸ وات در هر MH / s کار می‌کند.

این اقدام در حالی صورت گرفته است که کمبود بی‌سابقه تراشه در مقیاس جهانی اثرات زیادی بر فعالیت سرمایه‌گذاران خرد برای مشارکت در فضای استخراج رمز ارزها داشته است.

پولین گفت که با درآمد حاصل از تجهیزات استخراجی که نرخ هش را تأمین می‌کنند، یک میلیون توکن pETH18C با قیمت از پیش تعیین شده ۳۰ دلار در USDT می‌فروشد.

در کل، توکن‌های نرخ هش اتریوم نماینده ۱ تراهش بر ثانیه (TH / s) قدرت در شبکه‌ی اتریوم هستند که ۰.۲٪ از کل شبکه را تشکیل می‌دهد. از زمان راه‌اندازی، کاربران بیش از یک چهارم از عرضه را در مدت زمان دو ساعت خریداری کرده‌اند.

قیمت اولیه‌ی ۳۰ دلار شامل هزینه پایه‌ی ماینرهای اتریوم در هر ۱ مگاهرتز در ثانیه، کارمزد یک درصدی پولین و همچنین هزینه برق تعیین شده ۰.۰۷۵۰ دلار در هر کیلووات-ساعت است.

پولین به شیوه‌ای مشابه اخیراً ۲۰۰۰۰۰ واحد توکن هش بیت کوین pBTC35A، نیز صادر کرده بود. توکن pETH18C را می‌توان در پروتکل مارس پولین قرار داد تا مستقیماً ETH را متناسب با میزان هش استخراج کند.

پیشنهاد مطالعه: تابع هش و ارتباط آن با بیتکوین

 

Source

https://coiniran.com/?p=44802
دکمه بازگشت به بالا