ایستگاه خبر

توسعه یک محصول جدید از Polygon با همکاری IDEX

Polygon به‌تازگی اعلام کرده است که صرافی غیرمتمرکز با نقدینگی هایبرید IDEX به این پلتفرم می‌آید. پروژه IDEX که در سال ۲۰۱۷ تأسیس شده بود، در میان قدیمی‌ترین پروژه‌های غیرمتمرکز در حوزه DeFi است.

مروری بر صرافی غیرمتمرکز Hybrid Liquidity

 IDEX که به زودی بر روی Polygon فعال خواهد شد امکان ایجاد سریع سفارش‌های خرید و فروش را برای کاربران فراهم می‌کند. این کار با استفاده از یک موتور مبادله‌ای که نقدینگی را توسط یک بازارساز خودکار (AMM) تأمین می‌کند، صورت می‌پذیرد. صرافی غیرمتمرکز با نقدینگی هایبرید، IDEX، اولین پروژه‌ای بود که لیست سفارشات را با بازارسازهای خودکار ترکیب کرد. این کار به کاربران امکان می‌دهد که هم مبادلات لحظه‌ای انجام دهند و هم حد ضرر برای سفارشات خود لحاظ کنند. امکانی که پیشتر تنها توسط صرافی‌های متمرکز به خوبی ارائه می‌شد.

کاهش هزینه‌ها

با فعال شدن IDEX بر Polygon هزینه مبادلات غیرمتمرکز کاهش می‌یابد. امکان کشف پروژه‌های دیفای blue-chip و اکوسیستم NFTها نیز برای کاربران فراهم می‌شود. و همه این خدمات با اختصاص مقدار کمی از گس خواهد بود.

Polygon امیدوار است با توسعه IDEX و همکاری جدیدشان، علاقه‌مندان بیشتری به این حوزه جذب شوند.

اولین صرافی غیرمتمرکز با نقدینگی هایبرید

IDEX جزو اولین نسل صرافی‌های غیرمتمرکز با نقدینگی هایبرید است. این پروژه ترکیبی از بهترین ویژگی‌های صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز است.  با این فناوری، کاربران امکان ایجاد مبادلات با درصد شکست پایین و استفاده از یک اسپرید مناسب معاملاتی را به صورت غیرمتمرکز و توسط یک بازارساز خودکار خواهند داشت

Polygon چیست؟

Polygon یک پلتفرم ساده و بهینه برای توسعه ساختارهای مبتنی بر اتریوم است. هسته اصلی Polygon یعنی SDK، امکان ایجاد و اتصال زنجیره‌های امن نظیر zkRollups و Validium را فراهم می‌کند. تمرکز اصلی Polygon بر حل مشکلات موجود در بلاکچین‌های نظیر سرعت پایین و یا هزینه بالای تراکنش‌ها، بدون تهدید امنیت آن‌هاست.

 

پیشنهاد مطالعه: صرافی غیرمتمرکز (DEX) چیست؟ + معرفی بهترین صرافی‌های غیرمتمرکز

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=46668
دکمه بازگشت به بالا