ایستگاه خبر

معامله بدون سقف در صرافی Poloniex تنها با داشتن یک ایمیل!

در حالیکه تمامی صرافی‌های رمز ارزها در اقصی نقاط جهان در واکنش به وضع محدودیت‌های مالی قانون‌گذاران و قوانین سخت‌گیرانه مبارزه با پولشویی دولت‌ها در حال وضع محدودیت‌های جدید برای استفاده اکانت‌های ناشناس هستند، صرافی Poloniex مسیر دیگری را در پیش گرفته است.

به گزارش خبرگزاری News.Bitcoin، حساب‌های کاربری جدید و قدیمی وریفای نشده این صرافی، در پاسخ به تقاضای کاربران، ازین پس قادر خواهند بود هرمقدار تراکنش که می‌خواهند انجام دهند و دیگر سقفی برای معامله آنها لحاظ نخواهد شد.

با استناد به خبر منتشر شده، در ماه آینده حساب کاربری تایید نشده کاربران صرافی Poloniex به حساب‌های نوع اول ارتقا پیدا خواهد کرد. با این ارتقا آنها خواهند توانست بدون محدودیت به معامله رمز ارزها بپردازند و تنها سقف برداشت روزانه آنها ۱۰ هزار دلار خواهد بود. کاربران برای ایجاد این نوع حساب کاربری در این صرافی تنها به معرفی یک ایمیل نیاز خواهند داشت.

ما نیاز شما در رابطه با ایجاد حساب کاربری با دسترسی نامحدود به معاملات بدون نیاز به تایید هویت را بارها و بارها شنیده ایم. می‌خواهیم این نیاز را پاسخ دهیم و متاسفیم که این عمل زمان بیشتری از چیزی که انتظار داشتیم طول کشیده است.

https://coiniran.com/?p=35731
دکمه بازگشت به بالا