ایستگاه خبر

پذیرش رمز ارزها در صنعت املاک و مستغلات آمریکا

در ۲۰ اکتبر، روزی که بیت کوین به بالاترین قیمت تاریخ خود رسید، پلتفرم املاک و مستغلات Pacaso اعلام کرد که از طریق برنامه Bitpay پذیرای رمز ارزها خواهد بود. آستین آلیسون، مدیرعامل این شرکت املاک و مستغلات بزرگ که به مردم در خرید و مالکیت خانه دوم کمک می کند، می‌گوید که شرکت آن‌ها شاهد افزایش محبوبیت و کاربردپذیری رمز ارزها در صنعت املاک و مستغلات است.

پلتفرم املاک Pacaso اکنون از پرداخت‌های رمز ارزی پشتیبانی می‌کند

شرکت Pacaso یک پلتفرم املاک است که توسط Spencer Rascoff و Austin Allison تاسیس شده است. راسکف بخاطر تاسیس گروه Zillow و تأسیس Hotwire.com نیز مشهور است. در اکتبر ۲۰۲۰، راسکف Pacaso را با آلیسون تاسیس کرد و این شرکت یک پلتفرم املاک محسوب می‌شود که با استفاده از مالکیت اشتراکی، خرید خانه دوم را برای کاربران خود آسان‌تر می‌کند. مدل کسب و کار پاکاسو شبیه به مدل timeshare است اما در عین حال تفاوت چشمگیری نیز وجود دارد. وبسایت شرکت توضیح می‌دهد:

ایده timeshares را فراموش کنید، با پاکاسو، شما صاحب یک خانه هستید، نه فقط یک قطعه از زمان. شما می‌توانید اقامت خود در طول سال را رزرو کنید، و فروش مجدد خانه‌ای که به صورت اشتراکی خریده‌اید؟ این کار بسیار سریع و ساده است و شما هستید که قیمت را تعیین می‌کنید.

اکنون این شرکت تصمیم گرفته است دارایی‌های رمز ارزی را از طریق بستر پرداخت ارز دیجیتالی شرکت Bitpay مستقر در آتلانتا بپذیرد. آستین آلیسون، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت پاکاسو می‌گوید:

رمز ارزها و بلاکچین‌ها در صنعت املاک و مستغلات رواج بیشتری پیدا کرده‌اند و گزینه پرداخت رمز ارزی یک موضوع تکراری در گفتگوهای ما با خریداران خانه‌های دوم است. همانطور که در سطح بین‌المللی فعالیت‌های خودمان را گسترش می‌دهیم و مالکیت مشترک خانه دوم را برای افراد بیشتری در سراسر جهان در دسترس قرار می دهیم، خوشحالیم که می‌توانیم به این تقاضا پاسخ دهیم و تا آنجا که می‌توانیم گزینه‌های پرداخت را به مشتریان خود بسط دهیم.

تراکنش‌های بزرگ در دنیای رمز ارز مختص خرید املاک

در این اطلاعیه آمده است که مشتریان Pacaso قادر خواهند بود از بین هزاران دارایی رمز ارزی مانند بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، لایت‌کوین (LTC)، بیت کوین کش (BCH) یکی را انتخاب کنند. در کنار این، مشتریان Pacaso همچنین می‌توانند از پنج استیبل کوین مختلف نیز برای خرید خانه استفاده کنند. استفان پیر، مدیرعامل Bitpay گفت که در چند وقت اخیر این شرکت شاهد معاملات بسیار بزرگتری مانند خرید خانه بار رمز ارزها از سوی مردم بوده است.

ما شاهد معاملات بیشتری برای خریدهای بزرگ مانند املاک هستیم. پاکاسو رویای خانه دوم را به واقعیت تبدیل می کند. پتانسیل بازار رمز ارزها بسیار زیاد است. ما فکر می‌کنیم ارزش تخمینی خریدهایی که مصرف‌کنندگان با رمزارزها در ۱۲ ماه آینده انجام خواهند داد ۵۰ میلیارد دلار باشد.

پاکاسو می‌گوید پرداخت با رمز ارز به همان راحتی که با استفاده از پول فیات انجام می‌شود، آسان خواهد بود، زیرا مشتریان می‌توانند از دارایی‌های رمز ارزی خود برای پیش پرداخت در خرید خانه خود استفاده کنند و مابقی هزینه‌ها را با فیات و یا رمزارز تأمین مالی کنند.

مدیرعامل پاکاسو معتقد است که پذیرش گسترده رمز ارزها در حال اتفاق است و خریداران خانه می‌خواهند از گزینه‌های مختلف پرداخت استفاده کنند. آلیسون در پایان گفت:

آیا شما بیت‌کوین دارید، یا یک طرفدار قدیمی DOGE هستید، Pacaso اینجاست تا به شما در تحقق رویاهای خرید خانه دوم به شما کمک کند.

 

پیشنهاد مطالعه: بررسی پلتفرم ها و رمز ارز های مبتنی بر بلاک چین و مقایسه ی ویژگی

 

Source

https://coiniran.com/?p=47993
دکمه بازگشت به بالا