ایستگاه خبر

بالاترین قیمت بیت کوین در سال پیش‌رو به ۲۰ هزار دلار نزدیک هم نخواهد شد!

چند ماه گذشته، دوران خوبی برای بیت کوین و طلا بود. رمزارز پیشرو از ماه مارس بیش از ۱۵۰٪ و طلا ۱۵٪ افزایش یافته‌ و هر دو سود قابل توجهی به همراه داشته‌اند. با این حال طبق گفته پیتر چِف، سرمایه گذار برجسته و از طرفداران سرمایه‌گذارای در طلا، بالاترین قیمت امسال بیت کوین حتی به ۲۰ هزار دلار نزدیک هم نخواهد شد.

پیتر چِف می‌گوید بیت کوین به کانال بیست هزار دلار نخواهد رسید
به علت فعالیت‌های بانک مرکزی و سیاست‌های پولی، طلا طی چند ماه گذشته صعود کرده است. این فلز گرانبها به بالاترین قیمت خود (در برابر دلار) نزدیک می‌شود و به نظر می‌رسد برای ادامه این روند رو به رشد آماده است. گرچه، متأسفانه ممکن است بیت کوین‌ــ‌طلای دیجیتال‌ــ‌سرنوشت طلا را نداشته باشد. پیتر چِف، مدیرعامل Euro Pacific Capital در ۲۸ ژوئن گفت:

«من فقط در مورد ۲.۵ سال گذشته صحبت می‌کنم. اشتباه کردم که ۸ سال پیش بیت کوین را نخریدم، اما دارندگان بیت کوین، بهتر بود دو سال و نیم پیش آن را بفروشند. طلا احتمالاً در سال ۲۰۲۰ به بالاترین میزان خود خواهد رسید و بالاترین قیمت امسال بیت کوین حتی به آن نزدیک هم نخواهد شد.»
چِف تنها کسی نیست که فکر کند امسال طلا بسیار خوب عمل خواهد کرد. با این حال، و با وجود شک و تردید چِف در مورد بیت کوین، بسیاری انتظار دارند که این رمزارز به ۲۰ هزار دلار برسد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=39777
دکمه بازگشت به بالا