ایستگاه خبر

پگاسوس پلاس، پلتفرم بلاک‌چین مبتنی بر اتریوم، در ژاپن مجوز خواهد گرفت

هیتاچی سلوشنز (Hitachi Solutions) اولین شرکتی در ژاپن است که از اول آوریل برای فروش نرم‌افزارهای مبتنی بر بلاک‌چین شرکت ConsenSys با نام پگاسوس پلاس مجوز خواهد داشت.

براساس اطلاعیه مطبوعاتی ۳۰ مارس، شرکت هیتاچی مستقر در توکیو اعلام کرد که با ConsenSys مستقر در ایالات متحده آمریکا همکاری می‌کند تا پگاسوس پلاس را به بازار ژاپن عرضه کند. پگاسوس پلاس (PegaSys Plus) یک پلتفرم بلاک‌چین مبتنی بر اتریوم (ETH) است که مجوزهای تجاری خود را از ConsenSys گرفته و از ویژگی‌ها و پشتیبانی‌های بیشتری برخوردار است.

بازار بلاک‌چین ژاپن پتانسیل زیادی دارد

جوزف لوبین، بنیانگذار و مدیرعامل ConsenSys درباره همکاری بین دو شرکت اظهار کرد:

«ما فکر می‌کنیم ژاپن این پتانسیل را دارد که طی سال‌های آینده یکی از بزرگ‌ترین بازارهای بلاک‌چین در جهان باشد و من مشتاقم هیتاچی نیز به این سمت حرکت کند. ما متعهدیم که محصولات خود را با همکاری بهترین شریک ممکن به ژاپن بیاوریم تا ژاپن به یکی از رهبران جهانی در این فضا بدل شود.»

از جمله خدمات بلاک‌چین هیتاچی، ارائه راه‌حلهایی‌ست که پشتیبان کاملی برای معرفی، ساخت، بهره‌برداری و توسعه‌ی برنامه‌های پگاسوس پلاس هستند. بنگاه جهانی فناوری اطلاعات در نظر دارد از پلتفرمی که در Hyperledger Besu ساخته شده است برای ساده‌تر کردن امور مربوط به معاملات سرمایه دیجیتال، کوپن‌های الکترونیکی، مدیریت زنجیره تأمین و صدور گواهینامه استفاده کند.

ژاپن با پیامدهای سقوط خونین کریپتو کنار آمده است

حتی در میان صحبت‌های مربوط به تعطیل کردن توکیو به دلیل گسترش COVID-19، خبر‌های خوبی از حوزه بلاک‌چین در ژاپن به گوش می‌رسد و تعداد ژاپنی‌هایی که اخیراً حساب‌های تبادل کریپتو ثبت کرده‌اند افزایش یافته است.

source

https://coiniran.com/?p=37908
دکمه بازگشت به بالا