ایستگاه خبر

خرید رمز ارزها با سرویس بازگشت نقدی در Venmo

دارندگان کارت اعتباری Venmo از خرید رمز ارزها با استفاده از گزینه بازگشت نقدی که اخیراً رونمایی شده است، بهره‌مند خواهند شد. به نظر می‌رسد شرکت تابعه PayPal در تصمیم خود برای ارائه خدمات گسترده ارزهای دیجیتالی اطمینان دارد.

روی خوش PayPal به رمز ارزها

Venmo اخیراً سرویس Cash-back to crypto را به عنوان یک گزینه برای مشتریان خود راه‌اندازی کرده است. به گفته این شرکت، این گزینه به دارندگان کارت‌ها امکان می‌دهد با استفاده از پول نقد حاصل از خرید ماهانه کارت خود، از طریق حساب Venmo به صورت خودکار رمز ارز خریداری کنند. علاوه بر این، Venmo هزینه تراکنشی برای رمز ارزهایی که از طریق گزینه بازگشت نقدی به دست آمده‌اند، دریافت نمی‌کند.

دارل هر، مدیر ارشد برنامه Paymo Palm ونمو، گفت:

معرفی ویژگی Cash Back to Crypto برای کارت اعتباری Venmo راهی جدید را برای شروع کاوش در دنیای رمز ارز به مشتریان ارائه می‌دهد. افراد با استفاده از پول نقدی که هر ماه به دست آورده‌اند، می‌توانند به‌طور خودکار و بدون وقفه یکی از چهار رمز ارز فعال در ونمو را خریداری کند.

جنرال موتورز با ابراز خرسندی از این نقطه عطف، اظهار داشت که این گزینه مسیرهای جدیدی را برای دارندگان کارت ونمو ارائه می‌دهد تا از وجوه خود به‌صورت متنوع استفاده کنند. او مطمئن است که استفاده از کارت‌های اعتباری Venmo با خدمات رمز ارزها برای کل پلتفرم مفید است.

پی‌پال و رمز ارزها

در Venmo، کاربران فرصت خرید و فروش چهار رمز ارز، یعنی بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم و لایت کوین را خواهند داشت. PayPal در آوریل اعلام کرده بود که کاربران می‌توانند رمز ارزها را از طریق Venmo خریداری کنند. PayPal همچنین با شرکت Paxos Trust، ارائه‌دهنده خدمات معتبر رمز ارز، مشارکت کرد تا سرویس‌های بیشتری را به کاربران خود ارائه دهد.

علاوه بر این، PayPal در حال حاضر به مشتریان خود در ایالات متحده اجازه می‌دهد تا در مورد کالا و خدمات با رمز ارزها، به عنوان یک گزینه تجاری، تسویه حساب کنند. این اقدام چندین مؤسسه مالی دیگر را تشویق کرد تا وارد تجارت دارایی‌های دیجیتالی شوند.

سایر شرکت‌های خدمات کارگزاری مالی مانند Robinhood و Square نیز به ارائه خدمات بیشتر در بازار رمز ارزها علاقه‌مند شده‌اند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=47012
دکمه بازگشت به بالا