ایستگاه خبر

کمک‌های مالی بیت کوین Paxful برای مبارزه با کووید-۱۹ به آفریقا رسید

Paxul در بازار کریپتو مانند سایر همنوعانش، برنامه خیرخواهانه خود در کمک‌های مالی بیت کوین برای مقابله با بحران کووید-۱۹ را به آفریقا گسترش داد.

بازار رمزارز همتابه‌همتای (P2P) Paxful در تاریخ ۴ ماه می از گسترش دادن عمل خیرخواهانه #BuiltWithBitcoin خود تا آفریقا با راه اندازی «صندوق آفریقا» خبر داد.

این صندوق از کمک‌های مالی بیت کوین برای خرید منابع ضروری برای مبارزه با بیماری همه‌گیر کرونا ویروس استفاده می‌کند.

طبق اطلاعیه آنها، موارد ابتلا به کووید-۱۹ در آفریقا با نرخ نمایی در حال افزایش است. هدف از جمع‌آوری کمک‌های مالی تهیه تجهیزات محافظتی شخصی (PPE)، بسته‌های مواد غذایی و ایستگاه‌هایی برای شستشوی دستها برای افراد پرخطر است. Paxful صندوق را با سرمایه اولیه ۱۵۰۰۰ دلار استارت زده است و هر نوع کمک مالی‌یی را می‌پذیرد.

نقش کریپتو در کمپین‌های جمع‌آوری کمک‌های مالی مرتبط با کروناویروس

رمزارزها می‌توانند موانع اصلی جمع‌آوری کمک‌های مالی و خیریه را در طول بحران کروناویروس کنار بگذارند. به گفته رای یوسف، مدیرعامل Paxful:

«ماهیت همتا به همتای کریپتو مرزهای مالی سنتی در هم می‌شکند. در برخی موارد، هنگام انتقال وجه، سریع‌تر و راحت‌تر است. در دوران یک بیماری همه‌گیر، جایی که زمان در دست ما نباشد و ما برای فعالیت‌هایمان محدود شویم، به منابع و گزینه‌های مطمئن‌تری برای انتقال وجه یا حتی جریان درآمدیِ جدید نیاز داریم تا توان مالی خود را حفظ کنیم».

 

Source

https://coiniran.com/?p=38663
دکمه بازگشت به بالا