ایستگاه خبر

بازدهی ۳۶۲ درصدی برای صندوق عرضه اولیه کوین شرکت Pantera از ابتدای سال

بنا بر گزارش ماهانه شرکت Pantera Capital به سرمایه‌گذاران، صندوق عرضه اولیه کوین این شرکت از ابتدای سال تا کنون به لحاظ عملکرد ۳۶۲ درصد بازده داشته است.

به گزارش خبرگزاری TheBlockCrypto، این شرکت در این گزارش اعلام کرد:

“صندوق Pantera همچنان به تولید بازدهی زیاد ادامه می‌دهند. ما باور داریم که هنوز در ابتدای یک بازار گاوی محتمل در سال‌‌های آینده هستیم. این بازار گاوی با نیروی بنیان‌های در حال رشد در زیرساخت‌های فناوری بلاکچین به جلو رانده می‌شود.”

صندوق بیتکوین این شرکت ۲۱۸ درصد و صتدوق دارایی‌های دیجیتال ۲۲۴ درصد بازدهی داشته است. بنا بر اطلاعیه این شرکت، صندوق دارایی دیجیتال به صورت معمول در ۱۰ الی ۱۵ توکن نقد‌شونده سرمایه‌گذاری می‌کند. برای این صندوق یک استراتژی دستوری از قبل تعیین شده که بر مالی غیرمتمرکز و دارایی‌های مربوط به آن تأکید دارد.

همان طور که خبرگزاری Coindesk در ماه گذشته بر اساس پرونده‌‌های کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) گزارش داد، صندوق بیتکوین شرکت Pantera به ارزش ۱۳۴ میلیون دلار رسیده است.

شرکت Pantera یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه سرمایه‌گذاری در پروژه‌های بلاکچین، توکن و بازار دیفای است و همچنین یکی از بزرگترین سرمایه‌گذاران نهادی در بیتکوین و دیگر رمزارزهاست.

بیشتر بخوانیم: بیت کوین چیست | راهنمای جامع + ویدیو

https://coiniran.com/?p=42683
دکمه بازگشت به بالا