ایستگاه خبر

بیت‌ کوین و طلا بخرید، آنهایی که دلار پس‌انداز می‌کنند بازنده‌اند.

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب‌هایی درباره موفقیت‌های مالی از جمله «پدر ثروتمند، پدر فقیر»، ثروت خود را با سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات، بیت‌ کوین و طلا و نقره به دست آورده و حالا بار دیگر به توئیتر رفته است تا با طرفدارانش درباره بیت کوین صحبت کند.

کیوساکی اکنون توضیح می‌دهد که چرا داشتن بیت‌ کوین و طلا و سایر فلزات گرانبها مانند نقره این روزها اهمیت فراوانی دارد. نویسنده کتاب «پدر ثروتمند، پدر فقیر» اکنون در حال بحث در مورد این مسئله است که چرا میلیاردها نفر می‌توانند در نتیجه بحران اقتصادی ناشی از ویروس کووید-۱۹ فقیر شوند.

به گفته وی، مسئله این است که بسیاری از مردم در حال پس‌انداز کردن دلارهای بی‌رویه چاپ‌شده از سوی دولت ایالات متحده هستند (مبالغ انگیزشی که از طرف دولت به مردم داده می‌شود) و معتقدند که دلار آمریکا پس‌اندازی ارزشمند است. کیوساکی در توییت‌هایش نوشته است که به جای این کار مردم باید در حال خرید سرمایه‌‌هایی واقعی و باارزش مانند بیت کوین و طلا و نقره باشند. پیش از این نیز، وی خاطرنشان کرده بود که برای همه مقرون به صرفه است که بخشی از سکه طلا و بیت کوین را خریداری کنند. وی توئیت کرده است افرادی که این دلار غیرواقعی و بی‌پشتوانه را پس‌انداز می‌کنند بازنده خواهند بود.

 

Source

 

https://coiniran.com/?p=38666
دکمه بازگشت به بالا