ایستگاه خبر

بیش از ۷۰ درصد از هولدرهای شیبا اینو در سود هستند!

براساس داده‌های سایت Intotheblock، علی‌رغم افت چشمگیر قیمت شیبا اینو (SHIB) پس از ثبت اوج تاریخی، بیش از ۷۰ درصد از هولدرها و سرمایه‌گذاران این میم کوین همچنان در سود به‌سر می‌برند.

روزهای پرسود هولدرهای شیبا اینو

طبق داده‌های مذکور، تنها ۱۷ درصد از دارندگان توکن SHIB دچار زیان شده‌اند، این گروه افرادی بوده‌اند که دیر در این دارایی سرمایه‌گذاری کرده و پس از افت قیمت شیبا اینو اقدام به خرید آن نموده‌اند. این افراد همچنان می‌توانند پس از عبور SHIB از سطح مقاومت فعلی به سود قابل‌توجهی دست‌ یابند.

در ادامه‌ی این گزارش آمده است که بیش از ۷۸ درصد از کل منابع این توکن‌ها دراختیار نهنگ‌ها است که به‌اعتقاد تحلیل‌گران نقشی حیاتی در تعیین رفتار قیمتی SHIB ایفا می‌کنند.

با افزایش محبوبیت ناگهانی شیبا اینو و استقبال سرمایه‌گذاران جدید، کیف‌پول‌هایی که از این میم کو‌ین پشتیبانی می‌کردند نیز سود قابل‌توجهی کسب نمودند. باید درنظر داشت که پشتیبانی صرافی معتبر Coinbase از این توکن نیز به فراگیری و محبوبیت آن در هفته‌های گذشته افزوده است.

همزمان با رشد قیمت و محبوبیت SHIB، تعداد آدرس‌های دارندگان آن نیز در ماه اخیر به‌شدت افزایش داشته است. طبق اطلاعات موجود تعداد آدرس‌های شیبا اینو از ۷۰۶,۸۰۸ در ۱۰ اکتبر به ۹۲۶,۶۸۴ در ۸ نوامبر جهش داشته است. نکته قابل‌توجه افزایش ۱۰۰ درصدی ارزش هرواحد از SHIB در بازه‌ی زمانی فوق است.

شیبا اینو از نوسان بسیار بالایی برخوردار است

شیبا اینو علی‌رغم تمام محاسن فوق همچنان از نوسان شدیدی برخوردار است. به‌بیان دیگر ارزش این دارایی در بازه‌های روزانه، هفتگی و از زمان رسیدن به اوج تاریخی به‌ترتیب با کاهش ۱، ۹ و ۴۰ درصدی همراه بوده است. به‌علاوه SHIB هفت میلیارد دلار از حجم بازار خود را نیز از دست داده است.

دلیل اصلی این نوسان بالا ۴ تراکنش بسیار عظیم از جانب سرمایه‌گذارانی است که ۱۰ تریلیون SHIB، معادل ۵۸۶ میلیون دلار، را به کیف‌پول‌های متعددی انتقال داده‌اند.

پیشنهاد مطالعه: گران‌ترین و محبوب‌ترین ترندهای بازار NFT

Source

https://coiniran.com/?p=48341
دکمه بازگشت به بالا