ایستگاه خبر

بیش از ۱۹۰ میلیون دلار پوزیشن بیت کوین روی بیتمکس لیکوئید شده است!

طبق داده‌های شرکت تحلیل داده‌ی Skew در حالیکه کل پوزیشن‌های شورت و لانگ بیت کوین (BTC) حدود ۱۹۶ میلیون دلار ارزش دارد، حدود ۶.۱ میلیون دلار خرید و ۱۹۰ میلیون دلار فروش در صرافی بیتمکس (BitMEX) تسویه شده است. به دنبال افت قیمت بیت کوین به زیر ۹۰۰۰ دلار بیتمکس با بیشترین میزان لیکوئید کردن از شروع سال جدید مواجه شد. این لیکوئید کردن به افت قیمت بیت کوین سرعت داد و BTC با بیش از ۶ درصد افت به قیمت ۸۶۷۵ دلار رسید. قیمت بیت کوین در زمان نگارش ای خبر حدود ۸۷۲۳ است.

2020 02 27 111328

با ادامه‌‌ی تنش‌های کرونا ویروس (covid19) بازارهای سنتی مانند S&P500 و داوجونز با ریزش بیش از ۷ درصد در هفته‌ی گذشته مواجه شدند. معمولا انتظار می‌رود با افزایش شرایط عدم اطمینان در جهان بیت کوین به عنوان دارایی امن عمل کند، Luke Martin تحلیلگر Coinist معتقد است قیمت بیت کوین همبستگی کمی با دیگر بازارها دارد و نمی‌توان از افت یا رشد بازارهای بورس و طلا افت یا رشد بیت کوین را پیش بینی کرد.

حجم مشتقات در صرافی OKEx با بالاترین حجم مفهومی در تاریخ مواجه شد و به رقم ۱۵ میلیون دلار دست یافت. حجم مفهومی ارزش دارایی پایه در بازار مشتقات است و با استفاده از آن می‌توان به ارزش موقعیت لانگ یا شورت و قیمت قرارداد را به دست آورد. وقتی مقدار زیادی حجم مفهومی روی یک قیمت نزولی وجود دارد به معنی سیگنال نزولی است.

2020 02 27 111407

Source

https://coiniran.com/?p=37188
دکمه بازگشت به بالا