ایستگاه خبر

مرورگر اپرا امکان خرید و پرداخت با بیت‌کوین و اتریوم را فعال کرد

مرورگر اپرا، خرید رمزارز را برای کاربران آمریکایی روی نسخه‌های مختلف تلفن همراه و دسکتاپ تسهیل می‌کند.

اپرا با همکاری وایر (Wyre)، یک شرکت آمریکایی نقل‌وانتقال رمزارزها، به مشتریان خود در ایالات متحده اجازه می‌دهد بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) را مستقیماً از طریق کیف‌پول رمزارزهای مرورگر خود خریداری کنند. کاربران اندروید می‌توانند از دبیت کارت استفاده کنند و کاربران دستگاه‌های اپل می‌توانند با استفاده از سیستم Apple Pay خریدهای خود را انجام دهند.

خرید از طریق مرورگر تلفن همراه -با نام تجاری اپرا (Opera) برای اندروید و Opera Touch برای محصولات اپل- بیش از یک سال است که برای ساکنان سوئد، دانمارک و نروژ فعال شده است.

اگرچه اپرا، با اختصاص دادن ۰.۴۸٪ از سهم بازار مرورگرها به خود، نقش نسبتاً کمرنگی در ایالات متحده دارد، اما دارای سهم قابل توجهی از بازار اروپاست. طبق اعلان این شرکت، مرورگر اپرا به ۳۲۰ میلیون نفر خدمات ارائه می‌دهد.

رفع موانع سازگاری

این شرکت همچنین ادعا می‌کند سیستم Apple Pay اپرا به کاربران اجازه می‌دهد در عرض کمتر از ۳۰ ثانیه رمزارزهای خود را از فرش به عرش برسانند.

چارلز هامل، مدیر بخش کریپتو در اپرا، گفت: «در گذشته، به‌دست آوردن رمزارزها فرایند دشواری بود که ساعت‌ها یا حتی روزها طول می‌کشید. تغییر چشمگیر و قابل توجهی است که حالا می‌توانیم به کمک این راه‌حل یکپارچه‌ فرآیند را در کمتر از ۳۰ ثانیه انجام دهیم.»

 

Source

https://coiniran.com/?p=37629
دکمه بازگشت به بالا