ایستگاه خبر

بازار بزرگ OpenSea از کارت‌های اعتباری برای خرید NFT پشتیبانی می‌کند!

بازار بزرگ OpenSea برای استفاده از کارت‌های اعتباری و نقدی در خرید و فروش NFT، مشارکت تازه‌ای را با شرکت ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای پرداخت رمز ارز MoonPay آغاز کرده است. Soto-Wright، مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار MoonPay، در نشست مطبوعاتی روز گذشته بیان داشت:

«هدف MoonPay فراهم‌سازی مالکیت و پذیرش همگانی نسل سوم اینترنت یا Web3 ازسوی همگان است، این تفکر برای موفقیت باید بتواند تا فرآیند دسترسی به Web3 را تاحد امکان تسهیل نماید. ما در MoonPay توانسته‌ایم دربخش رمز ارز این مهم را محقق کرده و امیدواریم همکاری با OpenSea نیز بتواند مبادله‌ی توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را برای طیف وسیع‌تری از افراد امکان‌پذیر سازد.»

براساس بیانیه‌ی منتشر شده، همکاری این دو پلتفرم به مشتریان OpenSea امکان خرید و فروش NFT دلخواه خود را ازطریق سرویس MoonPay و با یکی از شبکه‌های پرداختی MasterCard ،Visa ،Apple Pay و یا Google Pay خواهد داد. به‌گفته‌ی MoonPay ادغام و پذیرش روش‌های پرداختی مذکور طی چند مرحله تکمیل شده و روند مبادله‌ی توکن‌های NFT را بی‌نیاز از خرید رمز ارز محقق می‌سازد.

رقابت تنگاتنگ بازارهای NFT با یکدیگر

سیستم پرداختی MoonPay در ۲۷ ژانویه فعالیت رسمی خود را آغاز کرد و به‌عنوان نخستین راهکار سریع پرداختی با کارت‌های نقدی و اعتباری در صنعت NFT شناخته شد. این راهکار به‌حدی موفق بوده است که یکی از رقبای OpenSea به‌نام Nifty نیز طی روزهای پیش خبر از همکاری مشابهی را داده است.

در ماه ژانویه صرافی Coinbase نیز اعلام کرد که برای بازار NFT خود که امسال رونمایی می‌شود اقدام به مشارکت با شرکت خدمات پرداخت MasterCard کرده است.

پیشنهاد مطالعه: معرفی پرفروش‌ترین بازارهای NFT برای خرید و فروش

Source

https://coiniran.com/?p=50452
دکمه بازگشت به بالا