ایستگاه خبر

احتمال قفل شدن دائمی ۱ میلیون دلار در Percent Finance

Percent Finance ، یک وابسته به Comound Finance، امروز اعلام کرد که برخی از بازارهای مالی آنها با مشکلی روبرو شده‌اند که می‌تواند منجر به قفل شدن دائمی وجوه کاربران شود.

گزارش شده است، نزدیک به ۱ میلیون دلار اعتبار کاربران در این پلتفرم در قراردادهای هوشمند بازار پول گیر کرده است. مبلغ قفل شده ۴۴۶k USDC ، ۲۸ WBTC و ۳۱۳ ETH است که با قیمت‌های فعلی بازار معادل ۹۹۶ هزار دلار ارزش دارد. Percent Finance نوشت:

به دلیل خطایی در بروزرسانی مدل نرخ بهره، که ما امروز زودتر انجام دادیم، بازارهای USDC ،WBTC و ETH مسدود شده‌اند. در حال حاضر نمی‌توانید آنها را در اختیار بگیرید، وام بگیرید، بازپرداخت کنید یا از آنها برداشت کنید.

توضیح اینکه چرا این بازارها توسط Percent Finance فریز شده‌اند، نشان داد که سه بازار مسدود شده از سبک قدیمی CToken استفاده می‌کنند، در حالی که همه بازارهای دیگر سبک جدیدی دارند. گرچه هر دو گروه به عنوان بخشی از فورک از کامپوند کپی شدند.

سه CTokens به سبک قدیمی برای استفاده از مدل نرخ بهره سبک جدید به روزرسانی شدند که باعث می‌شود CToken در هنگام تلاش برای سودآوری، که به عنوان بخشی از عملکرد هر کاربر است، از کار بیفتد.

Percent Finance در اول اکتبر در شبکه اصلی راه‌اندازی شد. اندکی پس از راه اندازی، چند کاربر اظهار کردند که قرارداد اصلی به دلیل تاخیر در انتقال امتیازات ادمین، امکان سرقت بودجه را دارد. با این حال، این مسئله به زودی اصلاح شد.

در حال حاضر، تیم Percent Finance برای کمک به کاربران متضررشده به تیم‌های پشتیبانی WBTC ،Circlepay و Coinbase کمک کرده است.

متاسفانه، به نظر می رسد ETH قفل شده غیرقابل جبران است، اما ما در حال حاضر روی سناریوهای بالقوه کار می‌کنیم تا به کاربران آسیب دیده کمک کنیم.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41854
دکمه بازگشت به بالا